Bilica'dan Yuh Artık Dedirten Hareket!

Bilica'dan Yuh Artık Dedirten Hareket!
Eşi Jacqueline doğurmak üzere ama Bilica evin yolunu unuttu..

F.Bahçe’de gözden düştüğü için morali bozulan Bilica, doğurmak üzere olan karısına bile aldırmıyor, iki gündür evine uğramıyor!

F.BAHÇELİ Fabio Bilica’nın genel durumu iyiye gitmiyor! Sivas’ta sadece katı defansıyla ünlenen Brezilyalı oyuncunun İstanbul günlerinde yaşadıkları hiç de iç açıcı değil ve düzelmeyecek gibi gözüküyor. Okuma yazma bilmeyen, 3 evliliği, 3’ü eski 4 eşi ve 7 çocuğu olan 31 yaşındaki stoper, artık ipin ucunu kaçırdı.

K.PAŞA’YLA oynanan son maçta yaptığı ‘inanılmaz’ hatalarla 45. dakikada kendisini kenarda bulan ve teknik direktör Aykut Kocaman’ın sert tepkisine maruz kalan Brezilyalı, özel hayatında da sınıfta kaldı. Hem de öyle-böyle değil.

YABANCI kontenjanı olmasına rağmen G.Birliği kadrosunda Bilica’nın ismini görmeyince merak ettik ve başladık araştırmaya. Fakat biz bile bu kadarını beklemiyorduk. Aldığımız bilgi inanılmazdı, hatta bir anlamda ‘vicdansız’lık vardı işin içinde.

‘YARDIM EDİN!’

ÖNCELİKLE şunu söyleyelim.. Ne Bilica’nın menajeri ne de tercümanı futbolcuya 2 gündür ulaşamıyorlar. F.Bahçeli oyuncu, cep telefonuna bakmıyor bile. Ve bu durumdan şüphelenen ve oyuncuyu merak etmeye başlayan tercümanı, son çare Bilica’nın evini arıyor, duydukları karşısında buz kesiyor.

TELEFONA Jacquelin Bilica çıkıyor ve başlıyor ağlayarak anlatmaya: “Doğurmak üzereyim. Belki de bugün-yar›n doğururum. Fakat Bilica 2 gündür eve bile gelmiyor. Telefonlarına cevap vermiyor. Lütfen onu bulun. Ya da bana yardım edin.. Gerçekten doğurmak üzereyim ve çok korkuyorum.”

BUNU duyan tercümanı ve menajeri, Fabio Bilica’ya ulaşma çabalarını arttırsalar da bir sonuç alamıyorlar.

KOCAMAN DA SİLDİ!

F.BAHÇE Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Bilica’yı defterden sildi.. Kayserispor maçında Bilica’yı kadroya almayarak ilk hamlesini yapan Aykut Hoca, Yobo sakatlandığında Bilica’ya mecburi bir dönüş yapmıştı ama eli güçlenince Brezilyalı’nın da ipini çekti.

GELDİĞİ günden bu yana Sambacı’ya kalkan olan Kocaman’ın bu ani kesip atmas›ndaki sebep ise oyuncunun K.Paşa maçındaki görüntüsü ve tabii ki özel hayatı.

DÜŞÜNÜN Aykut Kocaman Bilica’yı öyle bir silmiş ki, G.Birliği maçında kontenjanı olmasına rağmen 6 yabancıyı kadrosuna aldı.. Bilica ise 18’de yoktu

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com