Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık, Kocaeli'de:

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık, Kocaelide:
"Ülkeye, Başbakanımıza, partimize ve demokrasiye kumpas kurmaya kalkanlar, yarın sandıktan çıkan sonuç karşısında öyle şok olacaklar ki bir daha bu ülkede ne olursa olsun kimse demokrasiye kumpas kurmaya kalkamayacak"

KOCAELİ (AA) - Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, "Ülkeye, Başbakanımıza, partimize ve demokrasiye kumpas kurmaya kalkanlar, yarın sandıktan çıkan sonuç karşısında öyle şok olacaklar ki bir daha bu ülkede ne olursa olsun kimse demokrasiye kumpas kurmaya kalkamayacak" dedi.

Işık, partisinin Bekirdere'de düzenlediği mitinginde, halka hizmeti hakka hizmet olarak gördüklerini belirterek, bunun siyasetteki prensipleri olduğunu söyledi.

AK Parti'yi kurduklarından bu yana "gece gündüz" çalıştıklarını ifade eden Işık, kendilerine verilen desteğe hizmet üreterek karşılık verdiklerini kaydetti.

Işık, Kocaeli ve İzmit'te önemli gelişmeler yaşandığını dile getirerek, "Bu seçim, öyle bir seçim ki 11.5 yıldır bu şehrin garibanına sahip çıkan Tayyip Erdoğan'a sahip çıkacak mısınız? Paralel medya var, bu paralel medyanın sabit yorumcusu var. Paralel medyanın televizyonlarına çıkıyor ve yorum yapıyor. Kemal Kılıçdaroğlu, hergün bir kanalda, ne diyor 'başörtüsü yasağını biz kaldırdık'. Yahu biz başka bir ülkede mi yaşıyoruz? Sandık korkusuyla eskisi kadar bağıramadınız ama başörtüsü yasağını Danıştay'a götüren milletvekilleri hangi partinin vekili, CHP'nin" diye konuştu.

Başörtüsü yasağının kaldırılmasıyla kadınların üniversite girmesine ve başörtüsüyle memur olmasına olanak sağlandığını vurgulayan Işık, sıranın Recep Tayyip Erdoğan'a sahip çıkmaya geldiğini bildirdi.

- "Bu ülke hiçbir vatana ihaneti cezasız bırakmadı"

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Ülkeye, Başbakanımıza, partimize ve demokrasiye kumpas kurmaya kalkanlar, yarın sandıktan çıkan sonuç karşısında öyle şok olacaklar ki bir daha bu ülkede ne olursa olsun kimse demokrasiye kumpas kurmaya kalkamayacak" diyerek, "Paralel yapı, CHP ile işbirliği içinde devletin güvenliğine kast edecek şekilde vatana ihanet içinde. Bu ülkenin ana muhalefet partisinin sözcüsü, Türk Silahlı Kuvvetleri Suriye uçağını düşürdüğü zaman, Suriye Dışişleri Bakanlığı sözcüsünden daha önce Türkiye'yi kınadı. Siz kimin sözcüsü sünüz? Katil Esed'in sözcüsü müsünüz, CHP'nin sözcüsü müsünüz? Bütün CHP'li kardeşlerimizin de bu konuya dikkat etmelerini istiyoruz. Bu ülke hiçbir vatana ihaneti karşılıksız ve cezasız bırakmadı, bunu da bırakmayacağız."

Öte yandan, Bakan Işık'ın programında yer alan AK Parti İzmit İlçe Başkanlığına bağlı sandık müşahitleri ile toplantısı, basına kapalı gerçekleştirildi.

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com