Binali Yıldırım'a İzmir'de ayakkabı kutulu tepki!

Binali Yıldırım'a İzmir'de ayakkabı kutulu tepki!
Ulaştıma ve Habercilik eski Bakanı AKP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım'a yolsuzluk ve rüşvet tepkisi.

AKP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım'ın seçim çalışmaları sancılı geçiyor. İzmir halkı Yıldırım'a tepkilerini dile getiriyorlar. Binali Yıldırım Çiğli'deki Harmandalı Çöp Depolama Alanı'nda incelemede bulundu. Binali Yıldırım Harmandalı'nda esnaf ziyaretinde girdiği berbere, ''Ensemin durumu nasıl'' diye sorunca ''Durum kötü cevabını'' aldı.  Berber çırağına, ''Aman dikkat et. Saçlarımı bozma'' diyerek espri yapan Yıldırım, zaman bulamadığı için çoğu zaman ense tıraşını evde kendisinin yaptığını söyledi.

 KAHVEHANEDE AYAKKABI KUTUSU SOHBETİ
 
AKP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Harmandalında esnafı ziyaret ederken, bir kahvehaneye girdi ve okey oynayanlarla sohbet etti. Yıldırımın okey sohbeti sırasında arka masada kağıt oynayan iki vatandaş arasında ayakkabı kutusu sohbeti oldu. Yıldırımın dönüp bakmadığı masada gerçekleşen sohbette bir vatandaş arkadaşına "Ne yaptın? Yanında getirdin mi paraları ayakkabı kutusuyla ?" dedi. Arkadaşı da "Hayır, ayakkabı kutusuyla getirmedim. Bankaya yatırdım paraları. Ayakkabı kutuları evde boş duruyor" dedi. Bu sohbeti, Yıldırıma duyurmaya çalışan iki vatandaş başarılı olamadı. Yıldırım, okey oynanan masada vatandaşlara taş çekerek yardım etti ve arka masaya dönmeden kahvehaneden ayrıldı. (BCE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com