"Binbir surat" Salihli'de yakalandı

"Binbir surat" Salihli'de yakalandı
Çeşitli il ve ilçelerde araçların üzerindeki takograflardan çaldığı ya da bulduğu sürücü belgelerini yeniden düzenleyerek sahtecilik yapan cezaevi firarisi T.G., Salihli'de yakalandı.

Çeşitli il ve ilçelerde araçların üzerindeki takograflardan çaldığı ya da bulduğu sürücü belgelerini yeniden düzenleyerek sahtecilik yapan cezaevi firarisi T.G., Salihli'de yakalandı. Evrakta sahtecilik suçundan tutuklanarak cezaevine gönderilen T.G.'nin (28) değişik il ve ilçe otogarlarında araçların üzerinde bulunan takograf ya da bulduğu sürücü belgelerinin üzerindeki fotoğrafları çıkararak kendi fotoğraflarını yapıştırdığı, bu şekilde elde ettiği sahte sürücü belgesi ile oto kiralama şirketlerinden birkaç günlüğüne araç kiraladığı ve kiraladığı araçların ruhsat sahiplerini öğrenerek bu araçları 3. şahıslara sattığı öğrenildi. T.G.'nin bugüne kadar sahte sürücü belgesi, sahte
kimlik kullanarak Manisa'nın Alaşehir ve Turgutlu ilçeleri ile Aydın, Uşak, Kütahya ve Sivas'ta sahtecilik yaptığı belirtildi. T.G.'nin ayrıca 19 adet suç kaydı olduğu ve hırsızlık suçundan cezaevi firarisi olduğu anlaşıldı. Gözaltına alınan T.G. (28) ve Ş.Ş. (46) isimli şahıs 'evrakta sahtecilik ve dolandırıcılık' suçundan çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com