Bir-Bir Tehlike saçıyor

Bir-Bir Tehlike saçıyor
Tavşanlı Linyit kendi saha ve seyirci avantajına rağmen grubun zayıf ekiplerinden Yalovaspor'u mağlup etmeyi başaramadı. İlk yarıda pek varlık gösteremeyen kırmızı siyahlılar ikinci devrede bulduğu golle umutlansa da galibiyet gollerine direkler izi

Tavşanlı Linyit kendi saha ve seyirci avantajına rağmen grubun zayıf ekiplerinden Yalovaspor'u mağlup etmeyi başaramadı. İlk yarıda pek varlık gösteremeyen kırmızı siyahlılar ikinci devrede bulduğu golle umutlansa da galibiyet gollerine direkler izin vermedi.Önemli bir fırsatı kaçıran Tavşanlı Linyit'in istikrarsız gidişatına tepki gösteren taraftarlar Teknik Direktör Erdoğan Yılmaz'ı istifa'ya davet ettiler.

İLK YARI YATTI,
İKİNCİ YARI ATTI
Dk 5 : Abdi, Fatih Tüfek'e pas verdi, Fatih müsait durumda bulunan Onur'a topu aktardı, kaleyi gören Onur'un vuruşu etkisizdi ve top auta çıktı.
Dk 8: Abdi sağ çizgiden deparla gelen Aydın'ın koşu yoluna topu attı; önü bomboş olan Aydın, bu topu kötü bir orta yaparak kullandı.
Dk 12 : Zeynel'in pasıyla soldan içeriye süzülen Fatih Tüfek, şık bir çalımla topu kurtardı ama kendini kurtaramadı. Kazanılan serbest vuruşu kullanan Aydın'ın atışı etkisizdi.
Dk 20: Yalovaspor atağında Bilal'in derinlemesine pasında, Haluk, kaleci Sezai ile karşı karşıya kaldı. Topu Sezai'nin üzerine nişanladı.
Dk 24: Yalovaspor korner kazandı ve bu kornerde altı pas üzerinde oluşan karambol de boşta kalan Haluk, önüne düşen topu Linyitspor ağlarına göndermek de zorlanmadı Yalovaspor'u 1-0 öne geçirdi,
Dk 28: Aydın 22-23 metreden sert vurdu, top üstten auta çıktı.
Dk 36: Hasan Uğur, şık bir aşırtmayla topu rakibinden kurtardı; önüne düşürdüğü topla ceza alanı yayı dışından etkili bir vuruş yaptı. Top direğin yanından az farkla dışarı çıktı.
Dk 39: Onur akıl dolu pasıyla, ceza sahasının içinde İshak'ı buluşturdu. Kaleye paralel topu biraz süren İshak, çok cılız bir vuruş yaptı. Kaleciyi geçen topu Yalovaspor defansı kale çizgisine ulaşmadan uzaklaştırdı.
Dk 40: Zeynel orta alanda kaptığı topla ileri çıktı. Ceza sahasının içinde bulunan İshak'a gönderdi. İshak, topu önüne alamadı ve Yalovaspor defansı topu tehlike bölgesinden uzaklaştırdı.
Dk 46 : Oyuna ikinci yarıda giren Mikail'in kullandığı sert ve kavisli serbest vuruşta, penaltı noktası üzerindeki Hasan Uğur'un kafa vuruşu üst direkte patladı.
Dk 56 : İshak, Mikail'e o da topa vuruş açısı bulunan Zeynel'e bıraktı top üstten auta gitti.
Dk 58 : Yalovaspor, Linyitspor defansını üçe iki yakaladı; tam zamanında araya girip müdahale eden Tanju, topu kornere attı
Dk 65 : Kendi sahasından çıkmak isteyen Yalovaspor defansı topu Mikail'e kaptırdı. Mikail'in pasıyla Zafer kaleciyle karşı karşıya kaldı ve zarif bir vuruşla kalecin yanından topu filelerle buluşturdu. GOOOOLLLLLL! Linyitspor, beraberliği yakaladı.
Dk 76 : İshak Aydına güzel bir pas gönderdi ama aydın bu pozisyonda ağır kaldı.
Dk 78 : Onur'un taşıdığı topta, Zafer, Zeynel'e gönderdi. Atağın devamında ceza sahası önündeki İshak, topu yakaladı. Mükemmel vurdu. Tribünler 'gol' diye ayağa kalktı fakat top üst direğin iç kısmından, kale çizgisine çarptı.
Dk 81 : Sağdan ceza sahası içine giren Mikail'in vuruşunda, kaleci topu son anda kornere çeldi..
Dk 84 : Yalovaspor, kaleyi sol çaprazdan gören bir yerden serbest vuruş kullandı. Sezai yerini iyi tuttu ve topu uzaklaştırdı.
Dk 89 : Yalovaspor, kontratakla geldi. Cemil, yerinde müdahalesiyle tehlikeyi önledi.
Dk 90 : Zeynel'in kırk metrelik hava topunda, Hasan Uğur topa kafasını uzattı. Yüzde yüzlük bir golü kaçırdı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com