Bir boşanma şoku daha

Bir boşanma şoku daha
Herkes Ebru Şallı ile Harun Tan'ın biten evliliğini konuşurken; bir diğer şok dedikodu da Şallı'nın yakın dostu Demet Şener Kutluay cephesinden geldi.

Kulaktan kulağa yayılan dedikodulara göre; Kutluay, eve gitmediği akşamlarda bir süredir adının birlikte anıldığı sosyetik güzel Edvina Sponza ile oluyor. İkili, kimseye görünmemek için geçtiğimiz yıl eşinden boşanan Sponza'nın Bebek'te yaşadığı evde bir araya geliyor.
 
Demet Şener ile boşanacağını inkar eden İbrahim Kutluay'la ilgili şok iddia: İbo, haftada 4 gün aşk yaşadığı öne sürülen Edvina Sponza ile kalıyor!..
 
Özellikle sosyete dünyasında herkesin bildiği bu görüşmelerden; yine iddialara göre Demet Şener Kutluay da haberdar. Geçtiğimiz günlerde Bodrum'a çocuklarıyla giden Şener, İbrahim Kutluay'dan boşanmama konusunda ısrar ediyor. İkilinin, her yazın aksine bu sezon Bodrum'da birlikte tatil yapmamaları; İbrahim Kutluay'ın Edvina Sponza ile aynı tarihte Çeşme'de görülmesi ise iddiaları güçlendiriyor.
 
Sosyetik güzel Edvina Sponza, 11 yıllık eşi Murat Özyeğin ile geçtiğimiz sene tek celsede boşandı. Çiftin, evliliğinden 3 de çocukları bulunuyordu.
 
İzmirli güzel Edvina Sponza, çocuklarıyla Çeşme'deki Sheraton Otel'de tatil yaptı. Keyifli halleriyle dikkat çeken sosyetik güzelin burada olduğu dönem adının aşk dedikodularına karıştığı İbrahim Kutluay da Çeşme'deydi.
 
Kutluay; geçen hafta İzmir'den İstanbul'a uçakla dönerken havalimanında görüldü. Bunun ardından akıllara "İbo, Çeşme'de Edvina Sponza ile bir araya geldi mi? soruları geldi.
 
Edvina Sponza, çocuklarıyla Çeşme'deki Sheraton Otel'de tatil yaptı. Aynı dönem Kutluay da İzmir'deydi. (UGE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com