Bir 'Çılgın Proje' de Yılmaz Vural'dan

Bir 'Çılgın Proje' de Yılmaz Vural'dan
Türk futbol tarihinde genellikle düşme hattında yer alan takımlara gelerek ligte tutunmayı başaran Yılmaz Vural bu sefer farklı bir projeyle karşımızda.Vural Bayrampaşaspor'u devralıp bir ilki gerçekleştirmek istediğini söyledi.

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden Bayrampaşaspor Kulübü'nü devralmak için görüşmelerini sürdüren Yılmaz Vural, gelişmeleri NTV Spor’a anlatı.

YILMAZ VURAL ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Bayrampaşaspor'u devralıp, Türkiye 'de bir ilki gerçekleştirmek istediğini belirten tecrübeli çalıştırıcı, "Öncelikle Bayrampaşa Spor Kulübünü satın alıyor şeklinde çıkan haberler doğru değildir. Ben Bayrampaşaspor'u devralmak ve Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmek istiyorum.

Bu gelişmeler 1-2 hafta önce yaşandı. Bayrampaşaspor yönetimi ve önde gelen isimleri üzerinde çağrıldığım görüşmede 'Hoca gel kulübün başına geç, tek yetkili ol ve 300 bin nüfuslu ilçemizin takımını yönet' dediler. Ben de gereken şartları oluşturun, kulübü şirketleştirin dedim” ifadelerini kullandı.

Bayrampaşaspor'u 2 sene içinde Süper Lige çıkarabileceğini iddia eden Vural, “Bugün spor dünyasına baktığınız zaman bir çok başarılı isimler bu ilçeden çıkmış durumda. İlçede gerçekten futbola büyük ilgi var. Şartların oluşması durumunda, kulübü devraldıktan sonra yapacağım futbolcu transferleri ile kısa zamanda Yılmaz Vural’ın Türkiye’de neler yapabileceğini herkese göstereceğim.

Bugün geçmişe baktığınızda Almanya’dan getirip Türk futboluna kazandığırdım yıldız futbolcular hepsi ortada. Bayrampaşaspor'u yıldız futbolcu yetiştiren bir yer yapacağım ve Süper Lige kadar taşıyacağım” şeklinde konuştu. (MCE)

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com