'Bir daha sevişmeyecek'

'Bir daha sevişmeyecek'
Game of Thrones'ta Türkan Şoray kuralları

Kurgusu ve hikayesi dışında sevişme sahneleriyle de adından çok söz ettiren ve dünyada izlenme rekorları kıran dizi Game of Thrones'da artık Türkan Şoray kuralları var.

Dizide Robb Stark'ın karısı Talisa Maegyr'ı canlandıran Oona Chaplin'in ortaya attığı bir iddiaya göre oyunculardan biri dizinin yapımcılarına artık herhangi bir sevişme sahnesinde oynamayacağını söyledi.

Dizide bir oyuncunun, dizinin en başlarında soyunduğunu ama artık soyunmadığını bunun da sebebinin "Göğüslerim ile değil, oyunculuğum ile tanınmak istiyorum" demesi olduğunu söyleyen 26 yaşındaki oyuncu Oona Chaplin hangi oyuncu olduğunu söylemeyi reddetsede dedikodulara göre bahsettiği kişi Daenerys Targaryen karakterini canlandıran Emilia Clark.

Konu sevişme sahnesine geldiği zaman daha rahat olduğunu söyleyen Charlie Caplin'in torunu Oona Chaplin, kadınların vücuduna hayranlığını dile getirerek "Sevişme sahneleri güzel bir şekilde, yani kadınlık onurunu koruyacak şekilde yapıldığı zaman, sevişme sahnelerini görmekten mutluluk duyuyorum" diyor.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com