Bir evde 50 bomba !

Bir evde 50 bomba !
Toronto'da bir ihbarı değerlendiren polis, Barrie bölgesinde bir eve yapılan baskında el yapımı 50 bomba, silahlar ve bomba yapımında kullanılan kimyasallar ele geçirdi.

TORONTO - Toronto'da bir ihbarı değerlendiren polis, Barrie bölgesinde bir eve yapılan baskında el yapımı 50 bomba, silahlar ve bomba yapımında kullanılan kimyasallar ele geçirdi.

Barrie Bölge Polisi'nden Komiser Tim Conroy, evde bubi tuzakları olma ihtimaline karşı çevredeki evleri boşalttıklarını söyledi. Bölge güvenliği için evin adeta "santim santim" tarandığını belirten Conroy, tahrip gücü yüksek bombaların zırhlı araçlarla evden taşındığını ve güvenlik için civarda boşaltılan evlerde yaşayan 60 kişinin en geç yarın evlerine dönebileceklerini kaydetti.

Olayla ilgili iki kişiyi gözaltına alan polis, zanlıların 54 yaşındaki Donald Feldhof ve diğerinin de 78 yaşındaki babası William Feldhof olduğunu açıkladı. Donald Feldhof'un 1978'de bir kişiyi ormanlık alanda bakır tellerle boğarak öldürmekle suçlandığı, ancak delil yetersizliğinden serbest kaldığı bildirildi.

Kaynak: AA

Etiketler: , ,
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com