Bir garip basın toplantısı

Bir garip basın toplantısı
Habercileri çağırdığı apartman dairesinde yahudi olduğunu belirten giriş bölümünün ardınan ünlü pop yıldızı Madonna'ya küfürlerin yeraldığı yazılı metin verdi.
Mehmet Ali Ağca, Mecidiyeköy’de bulunan bir apartman dairesinde toplantı düzenleyerek habercilerin karşısına çıktı. Açıklama sırasında Ağca oturduğu yerden kalktıktan sonra, “Size tarihi bir belge veriyorum. Boşuna yorulmadınız" dedi ve altında kendi imzasının bulunduğu yazılı açıklamayı bırakarak salonu terk etti.

Basın mensuplarının sözlü açıklama talebi üzerine Ağca tekrar basın toplantısının düzenlendiği salona geldi. Ağca bu sefer de daha önce dağıttığı yazılı açıklamayı elinde tutarak, “Bu tarihi bir belgedir. Kendi imzamla dünya tarihine bırakıyorum. Satanist din tüccarları, satanist laikçiler, satanist ateistler, satanist komünistler iyi okusunlar, iyi anlasınlar. La ilahe illallah, yaşasın laik dünya düzeni, yaşasın laik Türkiye Cumhuriyeti" diyerek tekrar salondan çıktı.
 
Basın mensuplarına dağıttığı ve dünya tarihine bıraktığını söylediği yazılı açıklamasına kendisinin bir Yahudi olduğunu belirterek başlıyor. Ardından birçok siyasiye ağır ithamla ve şarkıcı Madonna’ya küfürler de var.
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com