Bir gol de hırsızlardan geldi

Bir gol de hırsızlardan geldi
Afyonkarahisarspor İzmir ekibi Torbalıspor'a 1-0 yenildiği karşılaşma esnasında futbolcuların kaldığı kulüp binası soyuldu.

Afyonkarahisarspor İzmir ekibi Torbalıspor'a 1-0 yenildiği karşılaşma esnasında futbolcuların kaldığı kulüp binası soyuldu.

3. lig 2. grupta mücadele eden Afyonkarahisarspor dün evinde ağırladığı Torbalıspor maçını 1-0 kaybetmişti. Maçın oynandığı esnada futbolcuların kaldığı yatakhaneye giren kimliği belirsiz kişi ve kişiler futbolcuların paralarını ve cep telefonlarını çalarak kayıplara karıştı. Futbolcuların karşılaşmada olduğu saati seçen hırsızlar, Afyonkarahisarspor'a Torbalıspor maçında aldıkları mağlubiyete bir yenisini eklediler.
Afyonkarahisarspor Kulüp Müdürü Cemil Güngör, Torbalıspor maçı oynanırken kulüp binasının soyulduğunu iddia etti. Kapıların zorlanarak kırıldığını söyleyen Kulüp Müdürü Güngör, daha önce kulüp binasında ve çevresinde hırsızlık olayının yaşanmadığını ilk defa böyle bir hırsızlık olayı ile karşı karşıya kaldıklarını dile getirdi. Futbolcuların kaldığı tüm odalara hırsız ve hırsızların girdiğini kaydeden Güngör, hırsızların futbolcuların para ve telefonlarını aldığını belirtti. Yaşanan hırsızlık olayının Kulüp içerisinde büyük üzüntüye sebep olduğunu vurgulayan Müdür Güngör, hırsızın binanın arka taraftaki camdan girebileceğini düşündüklerini aktardı.
Torbalıspor karşılaşması sonrası kulüp binasına gelen futbolcular kapıların zorlandığını ve odalarındaki eşyaların olmadığını söylediklerini belirten Kulüp Müdürü Güngör, hırsızın çaldığı malzemelerin götürebileceği türden olduğunu odalarda bulunan lap top'a bile ellemeyerek para ile telefonları aldığını ifade etti. Futbolcuların eşyalarının yerinde olmadığını söylemeleri üzerine emniyete başvurduklarını dile getiren Güngör, hırsızın bir ön önce yakalanmasını istedi.
Maçın ardından kulüp binasına gelen futbolcular yaşanan hırsızlık olayı ile sarsıldı. Torbalıspor mağlubiyetinin ardından ikinci kez hırsızlara mağlup olan futbolcular odalarına girerek para ve telefonlarını alan hırsızlık olayına bir anlam veremediklerini ifade ettiler. Hırsızın bir an önce yakalanmasını isteyen futbolcular, odalarından çalınan para ve telefonlarını hırsız veya hırsızların tişört veya şortların içerisine koyarak götürdüğünü söylediler. Tişört ve Şortlarını odalarının kapısının önünde bulunduğunu hatırlatan futbolcular, hırsızın binanın arka camından girip fazla bir eşya almadan kaçtığını düşündüklerini belirttiler. Yaşanan hırsızlık olayı ile ilgili soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com