Bir günde 7 kişi intihara kalkıştı

Bir günde 7 kişi intihara kalkıştı
Kütahya il merkezi, Tavşanlı ve Gediz ilçelerinde dün intihar girişiminde bulunan 7 kişi, hastanelere kaldırıldı.

Kütahya il merkezi, Tavşanlı ve Gediz ilçelerinde dün intihar girişiminde bulunan 7 kişi, hastanelere kaldırıldı.
Gediz Uluoymak Mahallesi'nde ilaç içerek intihar girişiminde bulunduğu iddia edilen E.Y'nin, yakınları tarafından getirildiği Gediz Devlet Hastanesinden, hayati tehlikesi bulunduğu için Kütahya Devlet Hastanesine sevk edildiği bildirildi.
Gediz Özyurt Mahallesi'nde ailevi nedenlerden dolayı bunalıma giren kız öğrenci N.G'nin, kaldığı yurdun 3'üncü katındaki terastan atlayarak intihara kalkıştığı ileri sürüldü. Gediz Devlet Hastanesine getirilen N.G, hayati tehlikesi bulunduğundan önce Kütahya Devlet Hastanesine, daha sonra Eskişehir Yunusemre Devlet Hastanesine sevk edildi.
Merkez Meydan Mahallesi'nde öğrenci S.B, derslerinde başarısız olduğu için 8 hap içerek okula gitti, burada rahatsızlanınca arkadaşı tarafından hastaneye götürüldü.
İl merkezinde Ö.U. adlı kızın, çarşıda karşılaştığı erkek arkadaşıyla konuşmak istediği ancak bunu başaramadığı için yanında bulunan haplardan 30-35 adet içerek intihara kalkıştığı belirtildi.
Merkez Osmangazi Mahallesi'nde İ.K'nin, eşi ve çocukları uyuduktan sonra 19 adet hap içerek intihar girişiminde bulunduğu kaydedildi.
Tavşanlı Durak Mahallesi'nde H.U. adlı kadının ise 3 yaşındaki oğlu R.U'nun hastalığının ilerlemesi nedeniyle evdeki ilaçlardan içtiği, eşi tarafından hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.
Tavşanlı Yeni Mahalle'de A.Z'nin ise ilaç içerek intihara kalkıştığı öne sürüldü.
İntihar girişimleriyle ilgili soruşturmaların sürdüğü bildirildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com