Bir günlük bebeğini boğup çöpe attı

Bir günlük bebeğini boğup çöpe attı
Sevgilisinden hamile kalıp ailesinden gizli doğum yapan ve bebeğini sokak arasında boğan 21 yaşındaki A.D. pişman olduğunu söyledi.
Samsun’da, birlikte olduğu sevgilisinden hamile kalan 21 yaşındaki A.D., dünyaya getidiği kız bebeğini, bezle boğup öldürdükten sonra çöp konteynerine attı. Genç kadın, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
 
Samsun’un Bafra ilçesinde oturan A.D., bir yıl önce tanışarak sevgili olduğu 28 yaşındaki S.Ç. ile ilişkiye girdi. Bir süre sonra A.D., hamile olduğunu öğrendi, sevgilisini arayarak durumunu anlattı. Ancak S.Ç., “Başının çaresine bak” dedi.
 
Hamileliğini ailesinden gizlemeyi başaran A.D., 1 ay önce tek başına gittiği Bafra Devlet Hastanesi’nde doğum yaptı. 1 gün sonra hastaneden taburcu olan A.D. evinin arkasındaki ıssız bir sokağa giderek bebeğini boğarak öldürdü ve cesedi çöp konteynerine attı.
 
Olay doğum kayıtları nedeniyle A.D.’nin iki gün önce Aile Sağlığı Merkezi’nden aşı için aranmasıyla ortaya çıktı. Başta bebeğinin öldüğünü söyleyen A.D. konuyu soruşturan savcılığa suçunu itiraf etti.  “Çok pişmanım” diyen A.D. tutuklandı.(SNK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com