Bir haciz trajedisi!..

Bir haciz trajedisi!..
Denizlispor'da icra ekiplerinin eşyaları haczettiğini gören futbolculas çıldırdı...

Denizlispor'da icra ekiplerinin eşyaları haczettiğini gören futbolculardan bazıları, televizyon parçaladı.

Bank Asya 1. Lig'de düşme hattının bir üst basamağında bulunan ve zor günler geçiren Denizlispor'a bir icra daha geldi. Ligin ilk yarısında Güngören Belediyespor maçına gitmeye hazırlanırken karşılarında icra görevlilerini bulan yeşil siyahlılar, dün akşam yine icra şokunu yaşadı. Denizlispor'un eski futbolcusu Emrah Eren'in 130 bin TL alacağı için Haluk Ulusoy Tesisleri'ne giden icra ekipleri, haciz işlemine başladı.

Futbolcular akşam yemeği yerken gelen memurlar ile teknik direktör Osman Özköylü tartıştı. Özel eşyalarını almak isteyen memurlara sinirlenen bazı futbolcular, televizyonu tesislerden indirip yere fırlatarak tepkilerini ortaya koydular. Yönetim kurulundan kimsenin olmadığı tesislerde, televizyon, klima, çim biçme makinası olmak üzere bir çok eşya haczedilerek götürülürken, bazı futbolcuların özel eşyalarını almaya çalışması sinirleri iyice gerdi.

Takımdan ayrılan Fatih Ceylan'ın arkadaşlarına bıraktığı LCD ekran televizyonu almak için direten memurlar, televizyonun faturasını istediler. Kendi özel eşyalarının alınmak istenmesine sinirlenen futbolcular televizyonu tesislerin önünde parçaladılar. İcra yetkilileri kırılan televizyonla ilgili tutanak tutarken, haczedilen eşyalar daha sonra kamyonete yüklenerek götürüldü. (EMK)
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com