Bir kamyon kaçak sigara ele geçirildi

Bir kamyon kaçak sigara ele geçirildi
KAÇAK SİGARALARI TARİHİ GEÇMİŞ CİPSLERİN ARASINDA SAKLAYARAK TAŞIYAN KAMYON ŞOFÖRÜ, OLAN BİTENLERİ RAHAT TAVIRLARLA İZLEDİ
Afyonkarahisar'da bir kamyonda yapılan aramada 44 bin paket kaçak sigara ve 15 bin adet de tarihi geçmiş cips ele geçirilirken, kamyon şoförünün arama çalışmalarını rahat tavırlarla izlemesi dikkat çekti.
Edinilen bilgiye göre, 63 ZZ 383 plakalı kamyonla Ege Bölgesi’ne kaçak sigara taşımak isteyen Abdülvahap A., Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın çevre yolu üzerine bulunan kantarda durduruldu. Buradaki kontroller esnasında kaçak sigara taşıdığı tespit edilen Abdülvahap A., Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alındı, kamyon ise emniyetin otoparkına alındı.
KOM ekiplerinin buradaki aramalarında tarihi geçmiş 14 bin 820 paket cips ve bunların bulunduğu kolilerinin aralarına saklanan çeşitli markalarda 44 bin 310 paket kaçak sigara ele geçirildi. Polislerin çalışmalarını rahat tavırlarla izleyen kamyon şoförü Abdülvahap A.'nın arama çalışmalarında da polise yardım etmesi dikkat çekti.
Kaçak sigaralara el konulurken, Abdülvahap A. hakkında da adli işlem başlatıldığı bildirildi.
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com