Bir kovulan gazeteci daha!

Bir kovulan gazeteci daha!
AKP'yi eleştiren herkes gidiyor

Son dönemdeki olaylarda hükümete dair eleştiride bulunan bütün gazeteciler medyadan tasfiye ediliyor. Akşam gazetesinin TMSF'nin eline geçmesinden sonra muhalif yazarların hepsi tek tek gazeteden gönderilmişti. İşe son verilmeler şimdi de Sabah gazetesinde başladı.

Erdoğan'ın yandaş medyası haline gelen gazetelerden biri olan Sabah'ta pazar günü röportajları yapan gazeteci Tuluhan Tekelioğlu'nun işine bugün son verildi. Twitter'daki yorumları sebebiyle daha önce de uyarı alan Tekelioğlu'na işine son verildiği editörü tarafından haber verildi.

Twitter hesabından yazdığı "Bugun ayni anda iki haber aldim. Hala oldum!!!. Ve Sabah gazetesindeki roportajlarima son verildi. Hayat dongusu...." yazarak olayı duyuran Tekelioğlu Turkuvaz Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Albayrak ve Genel Yayın Yönetmeni Yardımcısı Metin Yüksel'e de sitem etti. "Sayin Serhat Albayrak, sayin Metin Yuksel, sayin Erdal Safak, bir adap ve medeni bir uslup beklerdim sizden. bu kadar zor mu? Sasirdim" diyerek tepkisini gösteren gazeteci haberi vermek için hiçbir yetkilinin kendisiyle görüşmediğini söyleyerek olayı "sebebsiz, bir telefon etmekten kacinarak, editorumuze iletilmis bu haber. Sabah yonetimine sasirdim dogrusu." sözleriyle anlattı.

Cumartesi günleri Sabah Gazetesi'nde Her Şeye Rağmen İkimiz başlığı altında, genellikle evli çiftlerle röportaj yapan Tekelioğlu daha önce de KanalD, Cine5, TRT2 ve Kanal 1 gibi kurumlarda çalışmıştı.

Akşam'da başlayan cadı avı anlaşılan o ki Sabah'a sıçramış. Bakalım önümüzdeki günlerde hangi gazetecilere sıra gelecek? (MRE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com