Bir Tükürükle Başlamış

Bir Tükürükle Başlamış
Gaziantepsporlu Serdar Kurtuluş, Fenerbahçe ile oynadıkları maç sırasında, Şükrü Saracoğlu Stadı'nda yaşanan olayların bir tükürükle başladığını iddia etti!

Kırmızı - siyahlı oyuncu, Gaziantepspor yedek kulübesinin arkasında bulunan bir taraftarın Dany'e tükürmesi nedeniyle ortamın gerildiğini belirtti. Karakter yapısı nedeniyle maçlardaki bu tür olayların içerisinde mümkün olduğu kadar girmemeye çalıştığını söyleyen Serdar Kurtuluş, “Biz hiçbir takım için değil sadece kendimiz için oynuyoruz. Gaziantespor'un hem kupada hem de ligdeki iddiaları devam etmekte. Hal böyleyken biz neden Trabzonspor için oynayalım. Kaldı ki bizim ligdeki hedefimiz üçüncülük. Tabi ki çıkıp kazanmak isteyeceğiz. Trabzonspor ile de maçımız var o maçı da kazanmak için oynayacağız. Dany'e tükürdükleri için o da tepkisini bu taraftarların üstüne giderek göstermek istedi. Keşke böyle bir olay yaşanmasaydı” diye konuştu.

Golden sonraki olayların dışında her iki takım oyuncularının arasında koridorlarda herhangi bir kavganın olmadığını da sözlerine ekleyen Kurtuluş “Ben görmedim ama duyduğum kadarıyla Fenerbahçe'nin yardımcı hocası İsmail Kartal bağırıp çağırıp bazı suçlamalarda bulunmuş, Hocamız Tolunay Kafkas ortamı sakinleştirmek için elinden geleni yaptı” ifadelerini kullandı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com