''Bir yılda 235 adet karar alınmıştır”

''Bir yılda 235 adet karar alınmıştır”
Kütahya İl Genel Meclisi Başkanı Şükrü Nazlı, İl Genel Meclisinde bir yılda 68 birleşim halinde 235 karar alındığını ve bunların tamamının onaylanarak yürürlüğe girdiğini bildirdi. Nazlı, düzenlediği basın toplantısında, farklı siyasi partilere men

Kütahya İl Genel Meclisi Başkanı Şükrü Nazlı, İl Genel Meclisinde bir yılda 68 birleşim halinde 235 karar alındığını ve bunların tamamının onaylanarak yürürlüğe girdiğini bildirdi.
Nazlı, düzenlediği basın toplantısında, farklı siyasi partilere mensup 37 üyenin yer aldığı meclisin görev süresinde bir yılını tamamladığını anımsattı.
Son 6 yılda KÖYDES Projesinin uygulamaya konulduğunu, Kütahya'da suyu, kanalizasyonu, yolu, altyapısı olmayan yerleşim birimi kalmadığını ifade ederek, şöyle konuştu:
''Çeşitli partilerden seçilen 37 üyeden oluşan meclisimiz başarılı bir hizmet yılını geride bırakmıştır. Bu dönemde katılımcılığın, kolektif çalışmanın en başarılı örnekleri verilerek bir yılda 68 birleşim halinde 235 adet karar alınmış, bu kararların tamamı onaylanarak yürürlüğe girmiştir. 7 komisyon, 3 birlik, 5 OSB heyeti ve her ilçede köylere hizmet götürme birliğinde görev yapan meclis üyelerimiz, eğitimden spora, sağlıktan ulaşıma, çevre sorunlarından sulamaya kadar alınan kararların tamamını oy birliği ile almıştır. Ayrıca kararların tamamı Valimiz tarafından onaylanarak yürürlüğe girmiştir. Bu da gösteriyor ki, kararlar alınırken detaylı bir ön araştırma, titiz bir çalışma ve yoğun bir emek harcanmaktadır.''

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com