Birand Habertürk'e mi Geçiyor?

Birand Habertürk'e mi Geçiyor?
Ciner Holding'in patronu Turgay Ciner bugün Papermoon'da hangi ünlü gazeteci ile biraraya geldi? İşte iddianın ayrıntıları...

CNN TÜRK'ün Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ali Birand'ın Ciner grubuna transfer olacağı iddia edildi..

Gazeteciler.com'un haberine göre Mehmet Ali Birand ile Ciner Holding'in patronu Turgay Ciner, bugün  Papermoon'da biraraya geldi. Ciner, Mehmet Ali Birand'a Habertürk TV'nin başına geçmesi için açık çek verdi.

Mehmet Ali Birand, süper bir teklifle gelen Turgay Ciner'e henüz bir yanıt vermedi. Düşünme zamanı isteyen Birand'ın Habertürk'e geçmesi durumunda ekibini de götüreceği iddia edildi..

BİRAND CNN TÜRK'TE RAHATSIZ

Mehmet Ali Birand'ın bir süredir CNN Türk'te rahatsız olduğu biliniyordu. İrfan Şahin'in gelmesiyle birlikte Birand'ın görevden alınacağı söylentileri ayyuka çıkmıştı.

YİĞİT BULUT NE OLACAK

Mehmet Ali Birand'ın Habertürk Tv'nin başına geçeceği iddiaları ortaya yeni bir soru işareti meydana getirdi.. Şu an Habertürk TV'nin Genel Yayın Yönetmeni Yiğit Bulut, CNN Türk'ten ayrılırken Birand ile arasında sorunlar olduğu biliniyordu.. Birand'ın gelişiyle Yiğit Bulut'un kanaldan gönderilme ihtimali çok yüksek..

Bakalım zaman bize ne gösterecek?

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com