Birand'ın Öcalan twitine tepki yağdı

Birand'ın Öcalan twitine tepki yağdı
Mehmet Ali Birand'ın Twitter hesabından takipçilerine yönelttiği soru tepki çekti.

Ünlü anchorman Mehmet Ali Birand twitter'da takipçilerine bu soruyu sordu ve karşılığında tepki ve öfke dolu yanıtlar aldı.

Gazeteci Mehmet Ali Birand, sanal alemdeki takipçilerine şunu sordu:

"100 şehit mi, Öcalan'ı ev hapsinde tutmak mı daha iyi? 100 insanımızı kaybetmek mi, yoksa Öcalan'ı ev hapsine almak mı daha iyi olur? Ev hapsi konusuna ben açıkcası bu açıdan bakıyorum. Siz ne diyorsunuz?"

Türkiye terörist Abdullah Öcalan'ın ev hapsine çıkarılmasına hazır mı? Hükümet böyle bir adım atarsa kamuoyundan alacağı tepki ne olur?

Zaman yazarı Mümtazer Türköne'nin dünkü köşesinde Kuşadası ya da Marmaris'te 20 dönümlük çiftlik arazisinde kalmasını önermesinin ardından Birand da tartışmalara soruyla katıldı.

ŞİDDETLİ TEPKİ

Mehmet Ali Birand'ın twitterda ortaya attığı bir soru kamuoyunun nabzını göstermesi açısından çarpıcı. Birand'ın bu sorusunun ardından twitter hesabına yağmur gibi tepkiler yağdı.

Bu twite gelen tepkiler kamuoyunun bu tartışmaya şiddetli tepki verdiğini ortaya koydu. Yanıtlar içinde tek bir tane dahi "olumlu" cevap yok. Dahası vatandaş bu seçeneği tartışabilecek tahammül seviyesinde de değil. Mini anketin neticesi şiddetli bir isyan ve karşı çıkış oldu
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com