Birand’ın ölümü şüpheli mi?

Birand’ın ölümü şüpheli mi?
Birand'ın doktoru Onkolog Dr. Sualp Tansan'ın yorumları Birand'ın ölümü hakkında akıllarda soru işaretleri oluşmasına neden oldu.
Geçtiğimiz gün hayatını kaybeden Mehmet Ali Birand’ın ölümü hakkında soru işaretleri kafaları karıştırıyor. Doktorunun yaptığı açıklama da Birand’ın tedavisinin gayet iyi gittiği ve ölümünün beklenmeyen bir durum olduğu dikkatleri çekti. 
 
Klinik olarak biz şoka girdik

Birand’ın doktoru onkolog Sualp Tansan Birand’ın ölümü hakkında şunları söyledi: “ Birand’ın karaciğeri temizdi. Mehmet Ali Bey stentte tıkandı. Yani bizi beklemediğimiz yerden vurdu. Mehmet Ali Bey’i klinikten güle oynaya yolladık. Bu tür operasyonlarda böyle sonuçlar olabiliyor nadir de olsa. Birand’ın kalbinde hiç bir problem yoktu normalde. Ayrıca stenti takan arkadaşlar da Türkiye’nin bu konuda en iyileri. Aynı ekip daha önce bir çok hastama stent taktılar. Hiç bir sorun yaşanmadı. Stent değişimi sırasında hayatını kaybeden hiç hastam olmadı daha önce. Ama bu tür operasyonlar sırasında beklenmedik komplikasyonlar olabiliyor. Mehmet Ali Bey’de de ne oldu onu bilemiyorum. Klinik olarak biz şoka girdik.” 

Doktoru dışında da bu konuda yorumda bulunan pek çok isim var. Örneğin Hürriyet Gazetesi yazarı Yalçın Bayer: “ Birand’ın neden öldüğü araştırılmalı. Ölümü ile ilgili şüpheler var.” dedi. (SAO)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com