Birbirlerine Girdiler!

Birbirlerine Girdiler!
Beşiktaş'tan ayrılan Bernd Schuster'e birlikte görev aldığı yardımcılarından büyük tepki...

Beşiktaş'tan ayrılırken kendilerini bilgilendirmediğini belirten Bernd Schuster'in yardımcıları, Alman çalıştırıcıya ateş püskürdü. İspanyol hocalar, Schuster'in etik davranmadığı gibi, kendilerini de boşta bıraktığını iddia ettiler.

Milliyet gazetesinin haberine göre Schuster'in sezon başında yanında getirdiği antrenör Manolo Ruiz ile kondisyoner Carlos Cascallana ve daha sonradan takıma katılan kaleci antrenörü Angel Mejias, Alman teknik adamın sadece kendi geleceğini düşünerek istifa ettiğini ve bu durumdan büyük ekonomik zarara uğradıklarını anlattılar.

AS gazetesinden Javier G. Matallanas'a dert yanan İspanyol yardımcılar, Schuster'in kendilerini İstanbul'a çağırdığında buradaki işlerini bırakarak yanına gittiklerini belirterek, ayrılırken Beşiktaş'ın kendilerine de tazminat ödemediğini, bunun tek sorumlusunun Schuster olduğunu kaydettiler. İkinci antrenör Manolo Ruiz, İspanya'da iş bulamadığını ve boşta kaldığını sözlerine ekleyerek, Schuster bir iş bulsa bile onunla artık devam etmeyeceklerini söyledi.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com