'Birlik ve dayanışma gecesi'

'Birlik ve dayanışma gecesi'
Göreve geldiği günden bu yana, yüksek başarı için gereken tek şeyin İdari personel, mühendis ve işçi personelin bir arada en iyi şekilde uyumlu çalışması olduğunu ve bunu sağlayarak en iyi sonuçları elde edeceklerini dile getiren Emet Bor İşletme Müdürü

Göreve geldiği günden bu yana, yüksek başarı için gereken tek şeyin İdari personel, mühendis ve işçi personelin bir arada en iyi şekilde uyumlu çalışması olduğunu ve bunu sağlayarak en iyi sonuçları elde edeceklerini dile getiren Emet Bor İşletme Müdürü Emin Türk tarafından Eti Bor personelinlein katıldığı bir yemek verildi.

Müdür Türk, tarafından organize edilen ve ikincisi düzenlenen 'birlik ve dayanışma gecesi'ne İşletme Müdür Yardımcıları Mehmet Savaş ve Resul Biçici, İşletme İdari Müdürü Mustafa Serdaroğlu, Maden-İş Hisarcık Şube başkanı Ahmet Çümen ve yaklaşık 300 Emet Eti Maden İşletmesi personeli katıldı.
Gecenin açılış konuşmasını yapan Eti Maden İşletmeleri Emet Bor İşletme Müdürü Emin Türk, 'Göreve geldiğim günden bu yana tüm personelin en iyi şekilde üretim almak için tüm gayret va çabasını gördüm. Bu gayret ve çabanın da işletmede oluşan birlik ve beraberliğin olmasından meydana geldiğini fark ettim. Bu nedenle işletmemizde ki tüm kademedeki personelin birbirleri ile dahada kaynaşması için bu geceleri yapmaya ve sosyal faaliyetleri artırmaya karar verdim. Bugünde bir kez daha gördüm ki, tüm çalışanlarım kardeş gibi birlik olmuşlar, bunun için hepsini kutluyor. İşteki başarıları için tekrar kendilerini tebrik ediyorum. 2010 yılında da tüm çalışanlarımla ülkemize en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz' dedi.
Gecede ayrıca işletmede çalışan işçi personelin bağlı olduğu Maden-İş sendikası Hisarcık şube başkanı Ahmet Çümen de, bir konuşma yaptı. Çümen, 'Bu iş yerini kendi işyerinizmiş her geçen gün üretimi nasıl 1 kilo daha artırabilirim diye gece gündüz demeden tüm gayret ve çaba ile çalıştığınız için hepinizi kutluyorum.İnşallah bu yıl da üretimimiz de satışımızda daha da çok olur ve bu emek ve çabamızın karşılığını alırı^' diye konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından yemeğe geçildi.Yemek sonrası canlı müzik eşliğinde çalışanlar doyasıya eğlenerek, iş yorgunluğunu üzerlerinden attılar.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com