“Birlikte büyük işler yapacağız”

“Birlikte büyük işler yapacağız”
AK Parti Kütahya İl Başkan Adayı Kamil Saraçoğlu seçimeaz bir süre kala seçim çalışmalarını değerlendirdiği bir basın toplantısı düzenlendi.

6 Haziran'da yapılacak AK Parti 3.Olağan İl Kongresi'nde AK Parti İl Başkanı adayı olan Saraçaoğlu, ÇınarOtel'de düzenlediği toplantıda kalabalık bir delege grubu ve partiliye seslendi. 
Birlik veberaberlik içerisinde olunduğunda çok büyük işler yapabileceklerini ifade eden Saraçoğlu; “Bizler bu ulvi değerler için bir araya gelmişsek ve beraber bir gayret ortaya koyuyorsak elbette bu boşa gitmeyecektir.
Tarih bunun örnekleri ile doludur. Biz ne zaman birlik olup birbirimize dayanarak ayağa kalkma gayreti içerisine girmişsek, o zaman insanlığın yönü değişmiş ve ufuklar aydınlanmaya başlamıştır.
Hatırlayın takribi olarak günümüzden 800-850 yıl önce bu milletin yüreğinden çıkmış bir ana geleceğe sesleniyordu. Büyük bir medeniyetin tohumlarını atıyordu.  İnsanlığın yüz akı bir dönemin başlayacağını haber veriyordu, diriliş vaktinin geldiğine işaret ediyordu” dedi.
Bu dünyada yapılan işlerinmükafatının öbür dünyada mutlaka alındığını ifade eden Saraçoğlu; 'Aday olmaya karar vermemde en büyük etken teşkilat mensubu arkadaşlarım olmuştur. Bizde göreve talip olunmaz, tam aksine görev verilir. Amacımız, birlik ve beraberlik içinde halkımıza en iyi hizmeti sunmaktır' dedi.
“Bizler ortada talip olunan bir makamın var olmadığının bilincindeyiz. Talip olduğumuz bir görev bir sorumluluktur”diyen Saraçoğlu, “Bu görevde sabır değişmez azığımız, uykusuz geceler arkadaşımız, bitmeyecek Ankara yolları, ilçe ve köy yolları mekânımız olacak. Bunun farkındayız. Ama inanıyoruz ki taşıyacağımız yük ne kadar ağır ve sorumluluğumuz ne kadar fazlaysa, alacağımız ödülde o kadar sevindirici olur. Bizler bu görevlerin ödülünün öbür dünyada verileceğin bilincindeyiz.Hedefimiz belli. Yolumuz belli. Kılavuzumuz belli. O zaman Durmak Yok Yola Devam” diyerek konuşmasını tamamladı.
4 yıl boyunca İl Genel Meclisi Başkanlığı görevini yürüten Saraçoğlu, meclisin ikinci dönemde sadece üye olarak vazife almıştı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com