Birlikte kaçtığı kaynını, ikinci aşığına öldürttü

Birlikte kaçtığı kaynını, ikinci aşığına öldürttü
Giresun'da 18 Nisan'da, 13 yıllık eşi ve 6 çocuğunun annesi Rahime Çetinkaya'nın kaybolması üzerine jandarmaya başvurdu...

Giresun'un Karabulduk beldesi Karşıyaka Mahallesi'nde oturan Ali Çetinkaya, 18 Nisan'da, 13 yıllık eşi ve 6 çocuğunun annesi Rahime Çetinkaya'nın kaybolması üzerine jandarmaya başvurdu.

Ancak, aynı tarihte Ali Çetinkaya'nın kardeşi Mustafa Çetinkaya da ortadan kaybolunca, jandarma birlikte kaçtıkları düşüncesinden yola çıkan jandarma soruşturmayı bu yönde derinleştirdi. Mustafa Çetinkaya'nın bir süredir maaşını almadığı, Rahime Çetinkaya'nın da Adıyaman'da ailesi ile birlikte olduğunu belirleyen Jandarma, kadının 28 yaşındaki Ramazan Aydın ile de ilişkisi bulunduğunu ortaya çıkardı.

Gözaltına alınan ve sorgulanan Rahime Çetinkaya hem kayın biraderi Mustafa Çetinkaya ile hem de Ramazan Aydın'la gizli aşk yaşadığını bilerterek şunları anlattı: "Mustafa'yla bir gece kaçtık. Yolda Ramazan'la da buluştuk. Ramazan Mustafa'yı tabancayla vurdu. Daha sonra cesedi bir mağaraya koyup üzerini taşlarla kapattık.

Ramazan ile bir süre Dereli ilçesinde gizlendik. Daha sonra da eşimin ve çocuklarımın yanına döndüm. Ramazan da köye döndü. Daha sonra da eşimi terk ederek Adıyaman'daki ailemin yanına gittim." Söz konusu mağarada cesedi bulunan Mustafa Çetinkaya'nın başından 2 kurşunla vurulduğu tespit edilirken, Ramazan Aydın da Yağlıdere İlçesi Çıkrık Yaylası'nda yakalandı.

En küçüğü 1, en büyüğü de 12 yaşında 6 çocuk annesi olan Rahime Çetinkaya ile Ramazan Aydın tutuklanarak cezaevine konuldu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com