Bitlis Milletvekilleri Muş yakınlarında kaza yaptı

Bitlis Milletvekilleri Muş yakınlarında kaza yaptı
AKP Bitlis Milletvekili işadamı Vahit Kiler ile Bitlis Milletvekili Vedat Demiröz'ün de içinde bulunduğu araç Muş yakınlarında trafik kazası yaptı. İki milletvekilinin de yaralı olduğu bildirildi

Bitlis AKP Milletvekilleri Vahit Kiler ile Vedat Demiröz'ün içinde bulundukları otomibil, Elazığ'dan Bitlis'e giderken Muş yakınlarında buzda kayarak takla attı. Otomobilde bulunan iki milletvekili yaralı olarak Muş Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Ankara- Muş uçak seferinin kötü hava koşulları yüzünden iptal edilmesi üzerine Muş uçağı, Elazığ havalimanına indi. Elazığ'dan AKP Bitlis Belediye Başkanı Fehmi Alaydın'ın özel otomobiline binen Milletvekilleri Vahit Kiler, Vedat Demiröz ile AKP Bitlis İl Başkanı Fatih Kadiroğlu, Bitlis'e hareket etti. Henüz plakası ve sürücüsü tespit edilemeyen otomobil, Muş'a 8 kilometre kala, buzda kayarak takla attı. Şarampole yuvarlanan otomobilden yaralı olarak çıkan Milletvekilleri Vahit Kiler ile Vedat Demiröz ile kimliği saptanamayan bir kişi, ambulanslarla Muş Devlet Hastanesine kaldırıldı. Acil Serviste yaralılara müdahale edilirken İl Başkanı Kadiroğlu'nun ise kazadan hiç yara almadan kurtulduğu belirtildi.(SYK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com