"Biz adamın aklını..."

"Biz adamın aklını..."
Trabzon'da yayın yapan gazeteler, Gaziantepspor maçına geniş yer verdi.

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Gaziantepspor galibiyetinin moral verdiğini ancak hafta içerisinde oynayacakları PSV Eindhoven maçının da çok önemli olduğunu söyledi.

Bu haftadan itibaren yeniden Avrupa arenasında boy göstermeye başlayacaklarını kaydeden Başkan Şener, "UEFA Avrupa Ligi'nde oynayacağımız PSV Eindhoven karşılaşması öncesinde hem ligdeki konumumuzu iyileştirmek, hem de moral kazanmak adına Gaziantepspor karşısında önemli bir galibiyet elde ettik. Ligde puan kaybını en aza indirmeliyiz. Ayrıca sahadaki yarışın dışında örnek olma adına bu yıl uygulamaya konulan Centilmen Lig değerlendirmesinde de derece elde etmeyi çok istiyoruz. Her alanda Fair Play'e göstereceğimiz duyarlılığın, bize önemli maddi manevi katkılar yapacağının bilincinde olmalıyız" dedi.

"BİZ ADAMIN AKLINI BAŞINDAN BÖYLE ALIRIZ"

Trabzon'dan yayın yapan yerel gazeteler Gaziantepspor galibiyetine geniş yer ayırırken, maçta yapılan kural hatası da gazetelerde önemli yer buldu. Türksesi Gazetesi, "Fırtına Antep'i ezdi" başlığını atarken, Kuzey Ekspres Gazetesi, "Darısı PSV'ye" başlığını kullandı. İlkhaber Gazetesi, "Biz adamın aklını başından böyle alırız" başlığıyla kural hatasına vurgu yaparken, Günebakış Gazetesi, "Trabzon kural tanımadı" manşetini attı. Karadeniz Gazetesi de, "Bu Trabzon rotayı da şaşırtır, kotayı da!" başlığıyla galibiyeti okuyucularına aktarırken, Taka Gazetesi gelecek hafta içerisinde PSV Eindhoven ile oynanacak olan Avrupa kupası maçına vurgu yaparak, "Perşembe'nin gelişi Cuma'dan bellidir" manşetini kullandı. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com