"Biz Çiğ Süt Emmedik Ki Midemiz Ağrısın"

"Biz Çiğ Süt Emmedik Ki Midemiz Ağrısın"
Uygun,yaptıklarımız, söylediklerimiz her zaman ortada'' dedi.

Eskişehirspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Futbol Federasyonunca talimatlara aykırı biçimde menajerlik faaliyetlerinde bulunduğu gerekçesiyle tedbirli olarak Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edilmesine ilişkin, ''Biz çiğ süt emmedik ki midemiz ağrısın. Yaptıklarımız, söylediklerimiz her zaman ortada'' dedi.

Uygun, Eskişehirspor Tesisleri'nde Fenerbahçe maçı hazırlıkları kapsamındaki antrenman öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada, antrenörlüğe başlamadan önce menajerlik yaptığını, yurtdışından ''getirilemez'' diye düşünülen adamları getirmeyi başardığını kaydetti.

 Kendisinin 2004 yılında firmadan ayrıldıktan sonra, noter kanalıyla şirketle ilgili devir-teslim işleri yapılırken, bunun Ticaret Sicil Gazetesi'ne işlenmemesinden kaynaklanan bir sorunun bulunduğu ifade eden Uygun, şöyle konuştu:

''Futbol Federasyonu da beni bununla ilgili disiplin kuruluna sevk etmiş. Bu da menajerlik yaptım diye değil, şirkete ortak gözüktüğüm için... Ortadaki bu yanlışı düzeltmek lazım. Bu süreç içinde belgeleri hazırladık. Yarın avukat gidip tüm belgeleri ilgili makamlara sunacak. Biz çiğ süt emmedik ki midemiz ağrısın. Yaptıklarımız, söylediklerimiz her zaman ortada. 6 yıldır hangi başkana gitmişiz de transfer yapmışız? O şirketten sadece Sivasspor'a Bilica'yı almışız. Aldığımız para da 250 bin avro. Bilica, 3 milyon avroya Fenarbehçe'ye satılmıştır. Başka da transferle ilgili herhangi bir çalışma olmamıştır.''

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com