"Biz de kupayı geri verelim"

"Biz de kupayı geri verelim"
F.Bahçe'nin eski başkanı Ali Şen, geçen hafta içinde yönetim kurulu ile yaptığı toplantıda Aziz Yıldırım'ın ve Metris Cezaevinde bulunan diğer F.Bahçeli yöneticilerin istifa etmesinin gerektiğini iletti.

Eski Başkan Ali Şen’in bu toplantıda F.Bahçeli yöneticilere ‘İddianame  açıklandığı gün Aziz Yıldırım hala F.Bahçe başkanı olmaya devam ederse canımız yanar. Çünkü o gün UEFA, TFF’den bir karar vermesini bekleyecek. Eğer TFF gerekli kararı vermezse UEFA, tüzüğünde bulunan 2.11 numaralı maddeyi hayata geçirir ve sadece F.Bahçe ve TFF değil, Türk Milli Takımının bile başı yanar’ iddiasında bulundu.

DUPONT’U AVUKATLIKTAN ALIN

Ali Şen ayrıca F.Bahçe’nin UEFA’ya karşı CAS’a açtığı davanın da geri çekilmesini talep etti. F.Bahçe’yi CAS’taki davada savunacak olan Dupont ile olan anlaşmanın sona erdirilmesi gerektiğini belirtti. Aziz Yıldırım’ın, Platini’ye karşı Türk mahkemelerinde açtığı davayı da geri çekmesi talebinde bulundu.

‘KEŞKE KUPAYI VERSEYDİK’

Aynı zamanda Ali Şen, F.Bahçe yönetimi ile UEFA Başkanı arasındaki Platini arasındaki arayı ise Şenez Erzik aracılığıyla bulabileceklerini söylediği öğrenildi. Ali Şen bu toplantıda ayrıca, ‘Keşke sizde Beşiktaş gibi kupayı iade etseydiniz. Olaylar buralara kadar gelmezdi’ dediği yine gelen haberler arasında.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com