'Biz de NTV Spor'da cacık mı yapalım?'

'Biz de NTV Spor'da cacık mı yapalım?'
Fuat Akdağ ile NTV yorumcusu Mehmet Demirkol, Trabzospor başkanı Sadri Şener'in suçlamalarına canlı yayında sert cevap verdiler.

Trabzospor başkanı Sadri Şener'in Habertürk ekranında NTV'ye yönelttiği sert eleştirilere jet yanıt geldi. NTV Spor'da konuşan ve kanalın müdürlüğünü yapan Fuat Akdağ ile NTV yorumcusu Mehmet Demirkol,Şener'in suçlamalarına canlı yayında cevap verdiler.

Şener'in iddialarını sert bir dille red eden Fuat Akdağ "Türk futbolunun sürkülendiği bu noktanın sebebi medya değil klüp yönetimlerinin başarısızlığıdır" derken NTV'nin tarafsız bir yayın politikasına sahip olduğunu savundu. "Çamur atmıyoruz, linç etmiyoruz, hakaret etmiyoruz, leş kargalığı yapmıyoruz yoksa bunu yapanlar var. Biz spor yayıncılığı yapıyoruz. Herkese rağmen, hepinize rağmen... Bizler artık spor muhabiri değil adliye muhabiri polis muhabiri savaş muhabiri haline geldik, genç arkadaşlarımız stattlarda sürekli olarak taraftar şiddetine maruz kalır hale geldiler, siz her şeyi yoluna koydunuz da medya bozuyor sanki. Ben artık yöneticileri ciddiyete davet ediyorum..." diyerek isyan etti.

BİZ DE CANLI YAYINDA CACIK MI YAPALIM?

Mehmet Demirkol ise "burada cacık yapalım istiyorlar herhalde" diyerek Erman Toroğlu'na gönderme yaparken hem Sadri Şener'e hem Fatih Altaylı'ya sitem etti. Altaylı'nın Trabzonspor'un da dosyada yargılandığını görmezden geldiğini ve programda hiç gündeme getirmediğini belirten Mehmet Demirkol "kendisine sitemlerimizi sunuyoruz" dedi. Demirkol, Sadri Şener'in programda kendisinden "kim olduğunu hatırlamıyorum biri sabah anlatıyordu TV'de" diyerek kendisinden 58. madde ile ilgili bir alıntı yaptığını ama sonrasında da NTV'yi hedef aldığını söyledi. Demirkol sözlerini "cacık" göndermesiyle bitirdi:

"...Benim bu programda söylediklerimden alıntı yapıyor 'kim olduğunu hatırlamıyorum biri sabah anlatıyordu TV'de' diyor ama bizi Fenerbahçe yanlısı olmakla suçluyor.. FB TV olmadığımızı ispat etmek için başkaları gibi yayında cacık mı yapalım.. Hem ben en alasını bilirim cacık yapmanın. Bir faydası varsa biz de yapalım..."  (EAK)
 

Gazeteciler.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com