Bizim Ünlülerin Halleri! Bu kitap çok konuşulur...

Bizim Ünlülerin Halleri! Bu kitap çok konuşulur...
İletişim danışmanı Özgür Aras, Türkiyenin en çok konuşulan isimlerini konu aldığı Bizim Ünlülerin Halleri isimli 6. kitabıyla okuyucuyla buluşmaya hazırlanıyor.

Kitabında, Türkiyenin tanıdığı ünlülerle geçen 20 yıllık meslek hayatında yıllara dayanan gözlemlerini okuyucularla paylaşan Özgür Aras; ünlülerin en dikkat çekici, en tuhaf, en belirgin, hatta kimi zaman komik karakter özelliklerini kendi gözlemlerinden yola çıkarak kaleme aldı.
 
Epsilon Yayınevi tarafından yayımlanacak olan kitap bir bakıma ünlüleri tanıma kılavuzu olarak da değerlendirilebilir. Ünlüler dünyasından yola çıkan Özgür Aras, halktan insanların dünyasına da değiniyor ve aradaki farkların altını çizerek ünlü olma yolunda ilerleyecek olanlara da ipuçları vermeyi ihmal etmiyor.
 
Okuyucuları sıkmadan bir çırpıda okunacak, pek çok ünlü ismi akıllara getirecek yeni kitabının heyecanını okurlar ve medyayla paylaşmak için sabırsızlanan Özgür Arasın, daha şimdiden çok satanlar listesine aday olan kitabı 25 Nisanda tüm kitapevlerinde yerini alacak!
 
Özgür Aras 27 Nisan Cumartesi günü okuyucularıyla İzmir TÜYAP  Kitap Fuarında Epsilon Standındaki imza gününde buluşacak.
 
Özgür Aras ve Kitabı için ne dediler:
 
Özgür çok çalışkan ve üretgen..Uzun süredir takibimde. Yaptıklarına baktığımda da büyük resmi görmesi en önemli özelliğidir diyebilirim. Onun bu kitabını okuyunca ünlülerin de büyük resmini göreceksiniz. Sanırım daha sonra her ünlü resmi size küçük gelecek..Okumaya başlayın ne dediğimi anlayacaksınız.
 
Prof.Dr. Ali Atıf Bir
 
Bütün insanların bu hayata gelişinin bir sebebi ve amacı vardır.  Bazı insanlar sebebini bulur, amacını belirler, diğerleri ise ölüm kapıyı çalıncaya kadar aramaya devam eder.Özgür, diğerlerinin içinde kaybolmayan bazı insanların içindedir ve bunun da farkındadır. (AAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com