Bizimkisi Kader Birlikteliği

Bizimkisi Kader Birlikteliği
Galatasaray'da istifa eden Adnan Sezgin konuştu.

Galatasaray'da alınan başarısız sonuçlarından ardından istifa eden Adnan Sezgin, Adnan Polat'a herhangi bir kırgınlığının bulunmadığını ve kader birlikteliği yaşadıklarını ifade ederek, sadece görevinden istifa ettiğini söyledi.

Galatasaray'da hareketli günler yaşanmaya devam ediyor. Sarı-kırmızılılarda alınan başarısız sonuçların ardından gerçekleştirilen olağanüstü toplantıda başkanı Adnan Polat, sportif direktör Adnan Sezgin'in camiaya daha fazla zarar vermemek adına istifasını sunduğunu, kendisinin de bunu kabul ettiğini açıkladı.

"GÜNÜ GELDİĞİNDE KONUŞACAĞIM"

Sezgin, "Şimdilik kararım bu. Bu konuyla ilgili konuşmaya karar vereceğim zaman ilgili açıklamayı yapacağım. Gerektiğinde konuşacağım. Şu anda, istifama özel bir açıklama yapmak istemiyorum. Eğer gerekirse günü geldiğinde konuşacağım" dedi.

“KIRGINLIK YOK”

Galatasaray Başkanı Adnan Polat'ın her zaman övdüğu ve sadece kulüpte değil, kulüp dışında da dostlukları olduğunu belirttiği Adnan Sezgin, istifasıyla ilgili aralarında bir kırgınlık olup olmadığına ilişkin soruya, "Hayır, öyle bir kırgınlık söz konusu değil. Biz hala birlikteyiz. Bizimkisi kader birlikteliği. Ben sadece görevimden istifa ettim" ifadelerini kullandı.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com