Blackberry'den 100 dolarlık ödül!

Blackberry'den 100 dolarlık ödül!
Geçen hafta sunucularındaki sorun nedeniyle kullanıcılarının internet bağlantısı kesilen Blackberry, müşterilerine 100 dolarlık uygulamayı ücretsiz sunacak.

Sunucularında yaşanan sorun nedeniyle geçen hafta 3 gün boyunca kullanıcılarını bağlantı sorunları ile karşı karşıya bırakan Blackberry'nin üreticisi Research In Motion (RIM), ücretli olan bazı uygulamaları ücretsiz olarak sunacağını duyurdu.

RIM'den yapılan açıklamada, “Kısa süre önce yaşanan servis kesintileri sırasındaki sabırlarından dolayı müşterilerimize bir teşekkür ifadesi olarak toplam değeri 100 dolar olan uygulama seçeneklerini ücretsiz olarak sunacağız” denildi.

Söz konusu uygulamalar, önümüzdeki haftalarda Blackberry App World'ten kullanıcıların hizmetine sunulacak ve müşteriler bu hizmetten 31 Aralık 2011 tarihine kadar yararlanabilecek.

Kullanıcılar, premium uygulamaların tamamını, 19 Ekim Çarşamba gününden itibaren dört hafta içinde, uygulamalar sunuldukça indirebilecek.

Bu süre içinde SMS 3, Bejeweled, N.O.V.A., Texas Hold'em Poker 2, Bubble Bash 2, DriveSafe.ly Pro, iSpeech Translator Pro ve Virtual Assistant gibi uygulamalar ücretsiz olarak sunulacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com