"Bobo konusunda yeni gelişmeler olacak"

"Bobo konusunda yeni gelişmeler olacak"
Bursaspor'u çalıştıran Sağlam, gazetecilerin sorularını yanıtladı...

Bursaspor'da ikinci yarı hazırlıkları başladı. Antrenman öncesi teknik direktör Ertuğrul Sağlam, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Sağlam, Bobo ile ilgili yarın gelişme olacağını belirtti.

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, 4 gün aranın ardından ikinci yarı hazırlıklarına başladıklarını, futbolcuların fiziksel anlamda eksilmeden geldiğini ifade etti. Salı günü maç oynayacaklarını hatırlatan Sağlam, "İstemediğimiz şekilde geçen ilk yarıdan sonra ikinci yarıda beklentilerimiz çok daha farklı. öncelikle herkese keyif veren Bursaspor'u bizi sevenlere izlettirmek, sonra da geride kaldığımız lig yarışında mesafeyi kapatmak açısından işe hızlı başlayıp bu açığı kapatmaya çalışacağız. Kolay bir iş değil ama bu çocukların yeteneklerine, futbol bilgilerine ve iş ahlaklarına sonuna kadar inanıyorum. Onlar sorumluluk alıp bu işi güzel bir şekilde devam ettireceklerdir" diye konuştu.
 
"HELALLEŞİP AYRILACAĞIZ"
 
Sıkıntılı olan bölgelere takviye yapacaklarını belirten başarılı teknik adam, " İlk devre sıkıntılı olduğumuz mevkiilere takviye yapacağız. Fazla zamanımızın olmadığını biliyoruz. Cuma gününe kadar yoğun biçimde çalışıp bu takviyeleri yapacağız. Aramızdan ayrılacak arkadaşlarla bugün konuşup helalleşerek ayrılmak isteyeceğiz" dedi. 
 
Bir gazetecinin, "Gidecekler arasında İnsua ve Tagoe de var mı?" şeklinde yöneltilen soruya Sağlam, "Onların bazıları burada değil yarın açıklarız. Oyuncular kendileri geldiği zaman kendilerine söyleyeceğiz. Böyle düşüncemiz olabilir. Kiralık göndereceğimiz genç arkadaşlar da olacak. Çocuklarla akşam konuşup bilgi vereceğiz. Alacağımız oyuncularla alakalı sağ kanada, ön bölgeye ve bir de yerli sağbek alacağız. Sağbek alternatif ama belki esas oyuncumuz da olabilir. 3 oyuncuyla transferi kapatmayı düşünüyoruz. Çok fazla oyuncuya ihtiyacımız yok. Alacağımız 3 oyuncu istediğimiz katkıyı sağlarsa, çok daha iyi bir takım olmak isteyeceğiz ve olacağız da. Çocuklarla da onu konuştuk. İkinci yarı kolay olmayacak ama çok daha fazla çalışmak lazım. Eskisinden daha fazla fedakarlık yapmak lazım. Birbirimize destek olmamız lazım. Bu şekilde alnımızın akıyla bu işi bitirmemiz gerekiyor. Ben ikinci yarının Bursaspor'a hayırlı olması dileğiyle çok samimiyetle çok iyi bir ikinci yarı geçireceğimize yürekten inanıyorum. Endişe etmeden Bursaspor sevenlerin bize destek olmalarını bekliyorum" dedi. 
 
Sağlam, Bobo konusunda yöneltilen soruya ise şu cevabı verdi: "Yarın bu konuda bir gelişme olacak inşallah. İnşallah olumlu yönde gelişme olur. Olmazsa da farklı alternatiflerimiz var." (EMK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com