Boğaz manzaralı esrar tarlası | GALERİ

Boğaz manzaralı esrar tarlası | GALERİ
Ünlü oyuncu evini tarlaya çevirmiş İstanbul'da ünlü isimlere yönelik operasyonda, ünlü isimlere esrar sattığı belirlenen eski yönetmen ve oyuncu Eray Özbal'ın Cihangir'deki evinin balkonunda yetiştirdiği hint kenevirlerinin görüntüleri ortaya çıktı.

Bazı ünlü isimlerin torbacılara, "Bir CD getir de izleyelim" diyerek şifreli olarak uyuşturucu istedikleri öne sürüldü. Narkotik ekipleri, 11 aylık takibin ardından, İstanbul, Ankara, İzmir ve Muğla'nın da aralarında bulunduğu 6 ilde dün sabah gerçekleştirdiği operasyonda, ünlü oyuncular Kenan İmirzalıoğlu'nun da arasında bulunduğu 30 ünlü ile 19 torbacıyı gözaltına aldı.
 
Oyuncu İlker Aksum, kullanıcı suçlamasıyla tahlil için kan verdikten sonra emniyetten serbest kaldı. 6 kişinin arandığı bildirildi.
 
OPERASYONUN ZAMANLAMASINI ELEŞTİRMEK YERSİZ
 
Diğer ünlülere 'uyuşturucu kullanmak', 'uyuşturucu temin etmek' ve 'uyuşturucu kullanmaya yer temin etmek' suçlamasıyla ek gözetim süresi alındı. Narkotik yetkilileri, operasyonun zamanlaması konusunda yapılan eleştirilerin yersiz olduğunu belirterek, "M.Ş ve eşi S.Ş, Güneydoğu'dan torbacılara dağıtmak üzere 4 kilo 400 gram esrar getirdi.
 
Ayrıca aynı gün A.Ç'de 22.500 adet ekstazy hap getirdi. Bu uyuşturucuları operasyonun yapıldığı gün torbacılara ulaştıracaklardı. Biz uyuşturucular torbacıların eline geçmeden almamız gerekiyordu. Bu nedenle operasyon dün başlatıldı" dediler.
 
BOĞAZ MANZARALI HİNT KENEVİRİ
 
Emniyet, Eray Özbal'ın Cihangir'deki evinin balkonunda yetiştirdiği ve öğrencisi Zeki Yalçın'ın Sarıyer'de bahçede yetiştirdiği görüntülerin de arasında bulunduğu operasyonda ele geçen maddelerin görüntülerini basınla paylaştı. Eray Özbal'ın boğaz manzaralı evindeki hint kenevirlerinin insan boyuna ulaştığı görülüyor.

GALERİ İÇİN TIKLAYIN

(UGE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com