Boğaz'da Balık Ziyafeti!

Boğaz'da Balık Ziyafeti!
Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Ban Ki Moon, Kadir Topbaş'ın şubat ayında yaptığı davete icabet ederek yarın İstanbul'a geliyor.

Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Ban Ki Moon, BM Yerel Yönetimler Danışma Komitesi Başkanı (UNACLA) Kadir Topbaş'ın şubat ayında yaptığı davete icabet ederek yarın İstanbul'a geliyor. Topbaş, konuğunu Boğaz'da ağırlayacak.

DAVET NEW YORK'TA

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, şubat ayında New York'ta çeşitli temaslarda bulunmuş, 10 Şubat tarihinde BM Genel Sekreter Ban Ki Moon'la görüşmüştü. Yaklaşık bir saat süren görüşmede Topbaş, Genel Sekreteri İstanbul'a davet ederek, İstanbul'u anlatmak istediğini söylemişti. Sıcak geçen görüşmede Moon, Mayıs ayında 'BM'nin En Az Gelişmiş Ülkeler Konferansı' nedeniyle İstanbul'da olacağını, kendisine de zaman ayırmaktan memnun olacağını ifade etmişti. Programın kesinleşmesiyle Topbaş, özel konuğunu en güzel şekilde ağırlamak için kolları sıvadı. Başkan, içinde Genel Sekreter Ban Ki Moon'un da olduğu 10 kişilik BM delegasyonunu Boğaz'da ağırlayacak. Kabataş'tan kalkacak bir teknede BM'li konuklarına balık ziyafeti verecek olan Topbaş, konuklarına Boğaz'ı ve İstanbul'u anlatacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com