Bölgesel amatör lig fikstürü çekildi

Bölgesel amatör lig fikstürü çekildi
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından bu sezon ilk kez başlatılacak Bölgesel Amatör Ligi'nde 2010-2011 sezonu fikstürü Ankara'da çekildi.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından bu sezon ilk kez başlatılacak Bölgesel Amatör Ligi'nde 2010-2011 sezonu fikstürü Ankara'da çekildi.

Alınan bilgiye göre, toplam 143 takımın mücadele edeceği Bölgesel Amatör Lig'de, iki grup 10, bir grup 11, altı grup 12, iki grup 13 ve bir grup da 14 takımdan oluşturuldu.
Ekim ayının ikinci haftasında başlayacak lige katılacak her takıma, toplam 25 bin lirayı bulan destek yapılacak. Her takıma 10 bin liralık maddi yardım yapacak federasyon, kulüplere aylık 400 liradan toplam 4 bin 800 liralık antrenör desteği sağlayacak, takımların 24 oyuncusu için yaptıracağı sezonluk özel sağlık sigortalarının da federasyon tarafından karşılanacak. Bu destek paketi için kulüplerden 25 bin liralık teminat mektubu alınacak.
Ankara Crowne Plaza Oteli'ndeki kura çekimine Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (TASKK) Başkanı ve TFF Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Baykan, Kütahya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Murat Cengiz'in de aralarında bulunduğu ASKF başkanları ve 143 kulübün temsilcileri katıldı. Fikstür çekiminin ardından kulüplere, sezon içerisinde uygulanacak akreditasyon sistemi hakkında seminer verildi.
-GAYBİEFENDİSPOR-KÜTAHYASPOR MAÇI İLK HAFTA-
Kütahya temsilcileri Kütahyaspor, Gaybiefendispor ve Kütahya Şekerspor'un yer aldığı 9'uncu grupta ilk hafta maçları, Isparta Savspor-Kütahya Şekerspor, Manisa Donatımspor-Salihli Belediyespor, Kemalpaşa Belediye Ulucakspor-Ödemiş Belediyespor, Emirdağspor-Yeni Sandıklıspor, Uşak Belediyespor-Uşak İl Özel İdare, Gaybiefendispor-Kütahyaspor olarak gerçekleşecek, Kulaspor ilk haftayı maç yapmadan geçirecek. Sezonun ilk devresinde diğer haftaların fikstürleri ise şöyle:
2. Hafta: Kütahyaspor-Kulaspor, Uşak İl Özel İdare-Gaybiefendispor, Yeni Sandıklı-Uşak Belediyespor, Ödemiş Belediyespor-Emirdağspor, Salihli Belediyespor-Kemalpaşa Belediye Ulucakspor, Kütahya Şekerspor-Manisa Donatımspor, Isparta Savspor (BAY)
3. Hafta: Kulaspor-Uşak İl Özel İdare, Manisa Donatımspor-Isparta Savspor, Kemalpaşa Belediye Ulucakspor-Kütahya Şekerspor, Emirdağspor-Salihli Belediyespor, Uşak Belediyespor-Ödemiş Belediyespor, Gaybiefendispor-Yeni Sandıklı Belediyespor, Kütahyaspor (BAY)
4. Hafta: Uşak İl Özel İdare-Kütahyaspor, Yeni Sandıklı Belediyespor-Kulaspor, Ödemiş Belediyespor-Gaybiefendispor, Salihli Belediyespor-Uşak Belediyespor, Kütahya Şekerspor-Emirdağ spor, Isparta Savspor-Kemalpaşa Belediye Ulucakspor, Manisa Donatımspor (BAY)
5. Hafta: Kulaspor-Ödemiş Belediyespor, Kütahyaspor-Yeni Sandıklı Belediyespor, Kemalpaşa Belediye Ulucakspor-Manisa Donatımspor, Emirdağspor-Isparta Savspor, Uşak Belediyespor-Kütahya Şekerspor, Gaybiefendispor-Salihli Belediyespor, Uşak İl Özel İdare (BAY)
6. Hafta: Yeni Sandıklı Belediyespor-Uşak İl Özel İdare, Ödemiş Belediyespor-Kütahyaspor, Salihli Belediyespor-Kulaspor, Kütahya Şekerspor-Gaybiefendispor, Isparta Savspor-Uşak Belediyespor, Manisa Donatımspor-Emirdağspor, Kemalpaşa Belediye Ulucakspor (BAY)
7. Hafta: Kulaspor-Kütahya Şekerspor, Kütahyaspor-Salihli Belediyespor, Uşak İl Özel İdare-Ödemiş Belediyespor, Emirdağspor-Kemalpaşa Belediye Ulucakspor, Uşak Belediyespor-Manisa Donatımspor, Gaybiefendispor-Isparta Savspor, Yeni Sandıklı Belediyespor (BAY)
8. Hafta: Ödemiş Belediyespor-Yeni Sandıklı Belediyespor, Salihli Belediyespor-Uşak İl Özel İdare, Kütahya Şekerspor-Kütahyaspor, Isparta Savspor-Kulaspor, Manisa Donatımspor-Gaybiefendispor, Kemalpaşa Belediye Ulucakspor-Uşak Belediyespor, Emirdağspor (BAY)
9. Hafta: Kulaspor-Manisa Donatımspor, Kütahyaspor-Isparta Savspor, Uşak İl Özel İdare-Kütahya Şekerspor, Yeni Sandıklı Belediyespor-Salihli Belediyespor, Uşak Belediyespor- Emirdağspor, Gaybiefendispor-Kemalpaşa Belediye Ulucakspor, Ödemiş Belediyespor (BAY)
10. Hafta: Salihli Belediyespor-Ödemiş Belediyespor, Kütahya Şekerspor-Yeni Sandıklı Belediyespor, Isparta Savspor-Uşak İl Özel İdare, Manisa Donatımspor-Kütahyaspor, Kemalpaşa Belediye Ulucakspor-Kulaspor, Emirdağspor-Gaybiefendispor, Uşak Belediyespor (BAY)
11. Hafta: Kulaspor-Emirdağspor, Kütahyaspor-Kemalpaşa Belediye Ulucakspor, Uşak İl Özel İdare-Manisa Donatımspor, Yeni Sandıklı Belediyespor-Isparta Savspor, Ödemiş Belediyespor-Kütahya Şekerspor, Gaybiefendispor-Uşak Belediyespor, Salihli Belediyespor (BAY)
12. Hafta: Kütahya Şekerspor-Salihli Belediyespor, Isparta Savspor-Ödemiş Belediyespor, Manisa Donatımspor-Yeni Sandıklı Belediyespor, Kemalpaşa Belediye Ulucakspor-Uşak İl Özel İdare, Emirdağspor-Kütahyaspor, Uşak Belediyespor-Kulaspor, Gaybiefendispor (BAY)
13. Hafta: Kulaspor-Gaybiefendispor, Kütahyaspor-Uşak Belediyespor, Uşak İl Özel İdare-Emirdağspor, Yeni Sandıklı Belediyespor-Kemalpaşa Belediye Ulucakspor, Ödemiş Belediyespor-Manisa Donatımspor, Salihli Belediyespor-Isparta Savspor, Kütahya Şekerspor

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com