Bolt Yatakta Da Hızlı Çıktı!

Bolt Yatakta Da Hızlı Çıktı!
Dünya ve olimpiyat şampiyonu Jamaikalı atlet Usain Bolt bu kez hızıyla değil, skandal telefon mesajlarıyla gündeme oturdu. .

Bolt'un bir süre ilişki yaşadığı Rebeckah'ın kız arkadaşı Gemma Bolt'un daha önce İngiltere'nin Swindon şehrinde bir barda tanıştıp ilişki yaşadığı barmeid'in kız arkadaşına açık saçık mesajlar yazdığı ortaya çıktı.

Swindon'da bir barda çalışan Rebeckah Passley isminde bir barmeid ile ilişkisi olan Bolt, bir süre sonra Passley'in arkadaşı olan Gemma ile de tanıştı.

Ancak herşey bundan sonra başladı. Usain Bolt güzel kızlarla foto galerisi için tıklayınız Gemma twitter'ında öyle birşey paylaştı ki, dünyanın en hızlı adamı Bolt'un karizmasını yerle bir etti.

Rebeckah onu çok seviyordu ama Bolt bana öyle mesajlar attı ki Rebeccah'ı aldatır nitelikte dedi. İşte Gemma, "Ara sıra mesajlaşıyorduk Bana fotoğraflarını da gönderiyordu. Ancak bir gece boxerlı yarı çıplak fotoğrafını gönderdi ve açık saçık mesajlar yazmaya başladı.

Mesajların birinde, "Şu anda üzerimde eldiven ve çoraptan başka hiçbir şey yok. Senin popon da çok hoş" yazdıktan sonra, bana bir mesaj daha çekerek, "Rebeckah'ı da da al gel cristmass'ta üçlü yapalım. Hatta 4'lü de olabilir" diye yazınca korktum.

Bunu Rebeckah'a söyledim. O da bunalıma girdi. Bolt'tan henüz konu ile ilgili bir açıklama gelmedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com