Bomba elinde böyle patladı!

Bomba elinde böyle patladı!
Diyarbakır'ın Bismil İlçesi'nde dün 2 PKK'lının cenaze töreni sırasında, polislere atmak istediği bomba elinde patlayarak ölen 26 yaşındaki Mehmet Şahin Demir'in olay sırasında çekilen görüntüleri ortaya çıktı.

Üzerindeki bombayı çıkarıp atmak isterken meydana gelen patlamada Demir, yere düşüyor ve çevredekiler tarafından hastaneye götürülüyor.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN!

Bitlis ile Siirt arasındaki Sehi Ormanları'nda 24 Mart günü düzenlenen operasyonda öldürülen çoğu kadın 15 PKK'lıdan amca kızları olan 'Beritan Timok' kod adlı Velat Argış ile 'Ruken Batman' kod adlı Şehriban Argış, dün Diyarbakır'ın Bismil İlçesi'nde defnedildi. Cenazelerin defnedilmesinin ardından bir grup sloganlar atarak yürüyüşe geçti ve Batman Yolu'nu kapatmak istedi. Önlem alan güvenlik güçlerine gruptan taşlı saldırıda bulunulurken patlama oldu. Üzerinde bulunan el yapımı ve parça tesirli bomba bulunan Mehmet Şahin Demir, bunu zırhlı polis aracına atmak isterken elinde patladı. Patlamada iki eli de kopan Demir, çevrede bulunanlar tarafından Bismil Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Patlamanın etkisiyle vücudunun çeşitli yerlerine şarapnel parçaları da isabet eden Mehmet Şahin Demir, yapılan tüm müdahaleye rağmen yaşamını yitirdi.

PATLAMA ANI GÖRÜNTÜLENDİ

Demir'i ölüme götüren olayın saniye saniye görüntü ve fotoğrafları ortaya çıktı. Polise taşyı saldırıda bulunan grubun arasında olan Demir, ön tarafa doğru koşerken, elindeki bombayı çıkarıp ateşlediği sırada patlama meydana geliyor. Patlama ile birlikte yere düşen Demir, çevrede bulunanlar tarafından hastaneye götürülüyor.

Polise atmak istediği bombanın elinde patlaması sonucu ölen Mehmet Şahin Demir, bugün Mardin'in Mazıdağı İlçesi Yücebağ Köyü'nde toprağa verildi. (NSK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com