Bombacılardan alem

Bombacılardan alem
Tayland'ın başkenti Bangkog'da 4 kişinin yaralanmasına sebep olan patlamaların sorumlusu olan 3 İranlının, saldırı girişiminden bir kaç gün önce lüks bir otelde, hayat kadınlarıyla alem yaparken çekilen fotoğrafları ortaya çıktı.

Salı günü Tayland'ın başkenti Bangkog'da peş peşe 3 patlamaya neden olarak 4 kişiyi yaralayan İranlı bombacılar,İsrailli diplomatlara saldırı planlamakla suçlanmışlardı.
Yakalanan 3 bombacının patlamalardan bir kaç gün önce Tayland'ın ünlü tatil kenti Pattaya'da lüks bir otelde, 3 hayat kadınıyla beraber alem yaptıkları ortaya çıktı.
Masoud Sedaghat Zadeh, Mohammad Khazaei ve Saied Moradi adlı üç İranlı, 14 Şubat'taki patlamadan 6 gün önce yani 8 Şubat'ta Puket adasından Pattaya'ya geçti ve lüks bir otelde 3 hayat kadınıyla buluştu.
Kadınlarla nargile içip, eğlenirken fotoğraf çektiren üçlünün bu samimi pozları, Bangkok Post gazetesinde yayınlandı. Bombacılardan Saied Moradi, patlama sırasında bacaklarından yaralanarak, göz altına alındı. Diğer ikisi ise Malezya'da tutuklandı.
(SRK)

Etiketler: , ,
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com