Boşandığı eşiyle tatilde!

Boşandığı eşiyle tatilde!
6 Mayıs'ta boşanan fotoğrafçı Bennu Gerede ile işadamı Cem Büyükhanlı Bodrum'da baş başa tatil yapıyor...

Fotoğrafçı Bennu Gerede (40), 6 Mayıs'ta boşandığı ortaya çıkan işadamı Cem Büyükhanlı'yla (37) Bodrum'da baş başa tatil yapıyor. Bir yıl önce dedesi Hüsrev Gerede'nin Teşvikiye Meydanı'ndaki anıtı önünde sevgilisi Büyükhanlı'yla romantik bir sokak düğünüyle hayatını birleştiren Gerede'nin sessiz sedasız boşanmasının gündeme gelmesi büyük şaşkınlık yaratmıştı. Milliyet'in haberine göre, Bodrum'da teknede baş başa tatil yapan çift, önceki gün teknelerine giderken objektiflere takıldı. Birlikteliklerinin ilk gününden bu yana objektiflere aşk dolu ve seksi pozlar vermeyi tercih eden çift, Bodrum tatilinde de çok mutlu görünüyordu.

"AYRILMADIK BERABERİZ"
Fotoğrafçı Bennu Gerede (40), 6 Mayıs'ta boşandığı ortaya çıkan işadamı Cem Büyükhanlı'yla (37) Bodrum'da baş başa tatil yapıyor. Bir yıl önce dedesi Hüsrev Gerede'nin Teşvikiye Meydanı'ndaki anıtı önünde sevgilisi Büyükhanlı'yla romantik bir sokak düğünüyle hayatını birleştiren Gerede'nin sessiz sedasız boşanmasının gündeme gelmesi büyük şaşkınlık yaratmıştı.

Bodrum'da teknede baş başa tatil yapan çift, önceki gün teknelerine giderken objektiflere takıldı. Birlikteliklerinin ilk gününden bu yana objektiflere aşk dolu ve seksi pozlar vermeyi tercih eden çift, Bodrum tatilinde de çok mutlu görünüyordu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com