Boşanınca Sevgili Yapmış!

Boşanınca Sevgili Yapmış!
Bir gün süren evliliğinin ardından duruldu sanmıştık ama...

Ferruh Taşdemir ile bir gün süren evliliğinin ardından gönül defterini kapatmış gibi görünen Özge Ulusoy'un yeni bir aşka yelken açtığını öğrendim. Ferruh Taşdemir'in rotayı Deniz Akkaya'ya çevirmesinin ardından Özge Ulusoy da TT Custom Choppers'ın sahibi ve Harley Davidson'un bayisi olan Tarhan Telli ile aşk yaşamaya başlamış. Kısa sürede Ulusoy ile Telli arasında aşk iyice bacayı sarmış gibi görünüyor.

ÖNCE NEW YORK SONRA MIAMI
Hatta yeni yıla Miami'de birlikte gireceklermiş. 25 Aralık'ta New York'a gidecek, 28 Aralık'ta da Miami'ye geçecek olan âşıklar, yılbaşını Tarhan Telli'nin Miami'deki restoran-barı Luna Lounge'da kutlayacakmış. Bu arada Ulusoy ile Telli, aşklarını Facebook ve Twitter'da ifşa etmekten de çekinmiyor. En son ikisi birden Facebook'ta "Hayat böyle güzelmiş" diye yazmış. Bakalım ex eşlerin yeni aşklarının ömrü ne kadar olacak!!!

Topall ile ortaklık kurdu

Emlak kralı Donald Trump'ın kızı Ivanka Trump, Türkiye'de mücevher satacak! Ekonomi eğitimi alan, babasının şirketinde önemli görevler üstlenen, bir ara mankenlik de yapan Ivanka, ülkemizin önde gelen mücevher markalarından Topall ile ortaklık kurmuş. Mücevher tasarımına da el atan ve kendi adıyla bir koleksiyon hazırlayan Ivanka'nın 'Rock Tradition' adlı koleksiyonu, Topall'ın İstinye Park mağazasında satışa sunulmuş. Fiyatları 450 ile 45 bin dolar arasında değişen Ivanka Trump'ın cicilerine İstanbul'un elitlerinin büyük ilgi göstereceğinden hiç şüphem yok...

Kötü günler geride kalmış

Merhum Gazinocular Kralı Fahrettin Aslan'ın baldızı Sema Maliki ile 30 yıllık eşi Cengiz Bey'in evliliklerinin bir süredir limoni olduğu konuşuluyordu. Şimdiye kadar çiftin kavga ettiğini bile duymadığım için başta inanmasam da, aileye yakın kaynaklar bu haberi doğrulamıştı. Neyse ki sonunda müjdeli haber de geldi. Boyunca iki çocukları olan çift, birkaç aydır süren kötü günleri geride bırakmayı başarmış. Bu arada işlerinde bir süredir sorunlar yaşadığı konuşulan Cengiz Bey, işteki sıkıntılarını da çözmüş.

Bülent Cankurt / Sabah

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com