Boşanma davasında şok tazminat!

Boşanma davasında şok tazminat!
Bursaspor Eski Başkanı Levent Kızıl’ın 20 yıllık eşi Sema Kızıl “Eşim beni evli bir reklamcıyla aldattı” diyerek boşanma davası açtı ve toplam 10 milyon lira tazminat talep etti
Şike operasyonu kapsamında gözaltına alınıp serbest bırakılan Bursaspor’un Eski Başkanı ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Eski Üyesi Levent Kızıl’a 20 yıllık eşi Sema Kızıl boşanma davası açtı.

Her şey Sema Kızıl’ın eşinin evli bir reklamcı kadınla beraber olduğunu öğrenmesiyle başladı. Daha önce de evliliklerinde bazı sorunlar yaşayan ancak bunları aşmayı başaran çiftten Sema Kızıl, eşini bu kez affetmedi.
 
Sema Kızıl önce Tarabya’daki evlerinden gitmesini istediği eşine ardından boşanma davası açtı. Sema Kızıl’ın avukatı Osman Hacıbekiroğlu tarafından mahkemeye sunulan dilekçesinde eşinden haysiyetsiz hayat sürme ve zina nedeniyle 5 milyon maddi, 5 milyon da manevi olmak üzere 10 milyon TL’lik tazminat talebinde bulunduğu ortaya çıktı.
 
DAVAYI AÇIP ABD'YE GİTTİ
 
Levent Kızıl, aynı zamanda Tamek Holding’in sahibi Melih-Güngör Sipahioğlu çiftinin kızı olan eşi Sema Kızıl’ın evden ayrılmasını istemesinin ardından eşyalarını alıp annesinin evine yerleşti. Kızıl, geçen haftalarda Çeşme’de tek başına tatil yaparken görüntülenmişti. Sema Kızıl ise aynı tarihlerde Bodrum’da tatil yaptı.
 
18 yaşında bir kızları olan çiftten Sema Kızıl, Bodrum tatili sırasında kesin olarak boşanma kararı aldı. İstanbul’a dönüşte 20 yıllık eşine dava açan Sema Kızıl’ın, bu süreçte psikolojisinin etkilenmesini istemediği için kızını alıp Amerika’ya gittiği öğrenildi. (SNK)
 
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com