Boşanma sonrası ilk kez konuştu

Boşanma sonrası ilk kez konuştu
İbrahim Tatlıses'in boşandığı eşi Ayşegül Yıldız açıklamalarda bulundu

Geçtiğimiz cuma günü sürpriz bir şekilde iki yıllık eşi İbrahim Tatlıses'ten boşanan Ayşegül Yıldız, katıldığı televizyon programında evliliğiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Canlı yayında konuşan Ayşegül Yıldız;

"İbrahim Bey 'Sağlığımla alakalı' derken yanlış anlaşıldı. Kullandığı ilaçlardan dolayı tepki vermeyeceği şeylere tepki veriyor. Evimizde küçük bebek var. Huzurlu bir ortamda büyümesi için böyle bir karar aldık. Aramızda bir tatsızlık yok... Başka bir kadın ya da bir durum yok.

Ben İbrahim Bey'in hep mutlu olmasını isterim. Ona hep " kiminle mutlu oluyorsan onunla ol" dedim. Bir gün bana ihtiyacı olursa yine yayında olurum. Artık eş olarak değil dost olarak görüşüyoruz. Ben İbrahim Tatlıses'in sonuna kadar yanında olacağım. Edepli ve terbiyeli olmam insanlar tarafından eziklik olarak görülüyor. "Hep sustum ama artık konuşmam lazım, çok yanlış gösteriliyorum topluma. Ben ezik biri değilim. İbrahim Bey, ile Barış, bebeği yapmayı planlamıştık. İbrahim Bey ile sevgimiz hiç bitmez, bende yeri her zaman ayrıdır. Boşanma kararı 3 gün içinde alındı. İyi ki evlenmişim çok güzel bir bebeğim oldu.

İbrahim Bey'in psikolojisi bozuk değil, dimdik ayakta dost olarak görüşüyoruz. Ben İbrahim Bey'in hayatı boyunca mutlu olmasını istiyorum. Başkasıyla mutlu olursa buna da sevinirim. İbrahim Bey'in kullandığı ilaçlar yüzünden sesi bir ton daha yüksek çıkıyor."

"BARIŞ BEBEĞİ DÜŞÜNDÜK"

"2.çocuk mevzusu İbrahim Bey ile aramızda çok geçti. Her evlilikte olduğu gibi tartışmalarımız oldu ama kavga etmedik. Benim zafer kazanmak gibi bir derdim olmadı. Bana ihtiyacı olduğu an yanında kim olursa olsun yanında olacağım. İbrahim Bey bugüne kadar hayatına giren hiçbir kadını mağdur etmediği gibi beni de mağdur etmez. Hayatından çıkan kadınlara da hep saygılı oldu, iyi davrandı. İbrahim Bey evde şarkısını da söylüyor, sesinin gitmesi diye bir şey de yok. Fizik tedavi süreci devam ediyor. Programını sıkıştırmak istemediği için şu an albüm yapmıyor." (MRE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com