Boşanmadan sevgilisinden çocuk yaptı

Boşanmadan sevgilisinden çocuk yaptı
2009’da Monako’da evlendiği Vanina Mandelli ile boşanma davası devam eden Arben İçli’nin Aslı Yorgancıoğlu’yla yaşadığı ilişkiden bir kızı oldu.

Onur Air’in eski sahibi Arben İçli, Özben Yüksel ve Yeşim Salkım’la yaptığı evliliklerin ardından, Mayıs 2009’da Monako’da Vanina Mandelli ile hayatını birleştirmişti. Ancak bu evlilikte de dikiş tutturamayan İçli, Haziran 2010’da, Alexander adını verdiği oğlu henüz bir aylıkken eşini terk edip en yakın arkadaşı Selçuk Yorgancıoğlu’nun kuzeni olan Aslı Yorgancıoğlu’yla flört etmeye başlamıştı.

Geçtiğimiz yaz, İçli’nin Yorgancıoğlu’yla ilişkisinden de bir kızı oldu. İçli, Yorgancıoğlu’yla evlendi mi bilinmiyor ama Monako’daki resmi kayıtlarda Vanina Mandelli ile halen evli görünüyor. Söylenenlere göre boşanma davası devam eden Arben İçli, Vanina Mandelli’yle yaptığı evlilik sayesinde Monako’da özel oturma izni almış. Mandelli, oğlu Alexander’a az miktarda nafaka vermek için yıllık gelirini 38 bin TL olarak gösterdiğini iddia ettiği İçli’yi mahkemeye vermiş ve dava şu an temyizdeymiş...

Arben İçli ile Vanina Mandelli’nin 2009'da Monaco Yacht Club’da düzenlenen düğün törenine Monaco Prensesi Caroline de eşi Hannover Prensi Ernst August ve kızı Charlotte ile birlikte katılmıştı. (MRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com