Boşanmak istediği eşini boğmaya kalkıştı!

Boşanmak istediği eşini boğmaya kalkıştı!
Ayrı yaşadığı eşini başka bir erkekle ilişkisi olduğu gerekçesiyle boğmaya kalktı...

Samsun'da 28 yaşındaki Güner K. , aralarında boşanma davası olan ayrı yaşadığı eşi 23 yaşındaki Dilek K. 'yı durdururken başka bir erkekle ilişkisi olduğu gerekçesiyle yolda boğazını sıktı. Çevredekiler tarafından güçlükle durdurulan Güner K. gözaltına alındı.

Olay, Atakum İlçesi Adnan Menderes Bulvarı Sahil Yolu'nda bu sabah meydana geldi. Özel bir şirkette çalışan Güner K. ile yine özel bir hastanede hemşire olan Dilek K. , 3 yıl önce tanışarak birbirlerine aşık oldu. Daha sonra evlenen çiftin bir kız çocukları dünyaya geldi.

Aradan geçen zaman içinde Güner K. ile eşi Dilek K. arasında anlaşmazlıklar görülünce çift 2 ay önce Aile Mahkemesine başvurarak boşanma davası açtı, ayrı yaşamaya başladı. Güner K. boşanmak üzere olduğu Dilek K. 'nın başka bir erkekle ilişkisi olduğunu öğrenince bu sabah eşinin oturduğu apartmanın önünde beklemeye başladı. İşe gitmek için evden çıkan Dilek K. 'ya, "Neden başka erkekle birliktesin? Biz daha boşanmadık" diye bağırdıktan sonra saldırıp boğazını sıktı.

Kadının bağırması üzerine çevredekiler polis çağırdı. Polis şikayet üzerine Güner K. 'yı gözaltına aldı. Güner K. ifadesinde, "Geçimsizlik nedeniyle aramız açıldı ve aile mahkemesine boşanma davası açtık. Halen nikahlı eşim olan Dilek K. 'nın başka bir erkekle ilişkisi olduğunu öğrendim.

Bunu konuşmak için yanına gittim. Ters cevap verince bu olay meydana geldi" dedi. Dilek K. ise, Güner K. 'nın kendisine saldırıp boğazını sıktığını söyleyerek davacı ve şikayetçi olduğunu söyledi. Polisin başlattığı soruşturma devam ediyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com