Boşanmak İstiyorum!

Boşanmak İstiyorum!
Eylül'ü Özge Borak ile Bülent Şakrak çiftinin üç yıllık evliliği dün Sarıyer Adliyesi Aile Mahkemesi'nde tek celsede bitti..

Bir süre önce şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanacaklarını açıklayan “Küçük Kadınlar” dizisinin Eylül’ü Özge Borak ile Bülent Şakrak çiftinin üç yıllık evliliği dün Sarıyer Adliyesi Aile Mahkemesi’nde tek celsede bitti.

Milliyet'in haberine göre; ortak avukatları Aydın Kurban vasıtasıyla boşanma dilekçesi veren çift duruşmaya birlikte geldi. Yüzleri son derece asık olan çiftin birbiriyle hiç konuşmaması dikkat çekti. Kısa süre mahkeme odasının kapısında bekleyen Borak ve Şakrak’ı mübaşirin uzun uzun bir şirket adını okuyarak bağırması güldürdü. Anlaşmalı olarak boşanan çift mal paylaşımı yaptı. Mal paylaşımı yapıldıktan sonra hâkimin “Halen boşanmadınız, vazgeçebilirsiniz” demesi üzerine Borak, “Hayır, boşanmak istiyorum” dedi. Adliyeden geldikleri araçla birlikte ayrılan çift gündeme gelen çocuk sahibi olma konusundaki anlaşmazlık nedeniyle ayrılma kararı aldıkları iddiasını bir kez daha yalanladı. Borak, “Yok öyle bir şey. Çoçuk yüzünden boşanmadık” diye konuştu.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com