"Boşver pasaportu gel sarılayım"

"Boşver pasaportu gel sarılayım"
Reto Ziegler Fenerbahçe’ye gelme nedenini havalimanında yaşadığı bir olayla anlattı.
"Uçaktan iner inmez başıma ilginç bir olay geldi. Pasaport kontrolüne geldiğimde oradaki polisin ‘Hoş geldin, bırak şimdi pasaport işlemlerini’ diyerek bana sarılması bile benim neden buraya gelmeyi istediğimin apaçık göstergesi”
 
RUSYA'DA İNSANLAR DA SOĞUK
 
Fenerbahçe gecikmeli de olsa eski futbolcusu Reto Ziegler’i yeniden renklerine bağladı. 6 aylığına kiralanan Juventus’lu futbolcu, Türkiye ve Fenerbahçe’yi neden tercih ettiğini uçaktan iner inmez Sarı-Lacivertli yetkililere anlattı. 27 yaşındaki futbolcu, “Rusyada mutlu değildim, insanların bana yaklaşımı soğuktu.
 
Lokomotif Moskova’da takımın içinde de dostluk havası yoktu. Türkiye’deki dostluk ve arkadaşlık ilişkilerinden sonra Rusya’da istediğim havayı bir türlü yakalayamadım. Zaten Türkiye hep aklımdaydı. Fenerbahçe’de yaşadığım mutlu günler, arkadaşlık, Türkiye’nin misafirperverliği dünyanın hiçbir yerinde yok” ifadelerini kullandı.
 
Tecrübeli oyuncu sözlerine şöyle devam etti: “Her fırsatta buraya gelmek istediğimi dile getirdim ama kulübümbeni satmak yanlısı olduğu için birtakım sıkıntılar, gecikmeler meydana geldi. Türkiye’ye, özellikle de Fenerbahçe’ye geldiğim için çokmutluyum. Bu mutluluk havalimanından itibaren başlıyor. Uçaktan itibaren bu sevgiyi, misafirperverliği yaşamaya başlıyorsunuz. Uçaktan iner inmez pasaport kontrolüne geldiğimde oradaki polisin hoş geldin, bırak şimdi pasaport konrolünü diyerek bana sarılması bile benim neden buraya gelmeyi istediğimin apaçık bir göstergesidir aslında. (TOK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com