Böyle Olur Melih Gökçek'in Seçim Vaadi

Böyle Olur Melih Gökçek'in Seçim Vaadi
Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Melih Gökçek 30 Mart yerel seçimleri için ilginç bir vaatte bulundu. Gökçek seçim çalışmaları için gittiği Güdül ilçesinde seçimi kazanması halinde ücretsiz "Ak keçi" dağıtacağını söyledi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek seçim kampanyasına hız verdi. Ankara İlçelerine giden Gökçek, ilginç bir vaatte bulundu. Gökçek, Ankara Güdül İlçesi’ni ziyaretinde seçilmesi durumunda çiftçilere “AK Keçi” dağıtılacağını söyledi.

Ankara Ziraat Fakültesi ile işbirliği yaptıklarını anlatan Gökçek, “AK Keçi” adı verilen melez keçinin üretileceğini ve çiftçilere ücretsiz dağıtılacağını açıkladı. Gökçek’in anlatımına göre özel çiftliklerde üretilecek olan “AK Keçi”ler bol süt veriyor. Ayrıca, tiftiğinden de yararlanılabiliyor. İlçeye mezbaha sözü de veren Gökçek, “ Başka bir yere gidip hayvan kesme için ihtiyacınız kalmayacak” dedi

AK Parti’nin Ankara adayı olan Melih Gökçek, yeni kanun gereği Büyükşehir Belediyesi olarak tarım ve hayvancılığa direkt yardım yapılabildiğini hatırlattı. Gökçek, 12 belediye şirketinin ilçelerin ihtiyacına göre tesis ve fabrika kuracağını söyledi. (mce)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com