Böyle sakarlık görülmedi!

Böyle sakarlık görülmedi!
Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yatan babasını ziyarete giden Mehmet Engin adlı vatandaş istemeden de olsa hem kendini yaraladı hem de terör paniğine neden oldu.
Ziyaret sonrası otomobilinin benzinin bittiğini fark eden Mehmet Engin, önce karakola gidip izin kağıdı aldı ; ardında da en yakın benzin istasyonundan bidonla benzin. Sonra da hastane bahçesine gelerek otomobilinin deposuna bidonla benzin döktü.
 
Ancak bu işlemi yapmak için seçtiği yer karanlık olunca, benzini tam olarak doldurup dolduramadığını anlamadı. Merakını gidermek için çakmağını ateşleyince elindeki bidon alev aldı. Bidonu yere atan ve tekmeleyen Engin'in bacağı tutuştu. Kendi otomobili dahil park halindeki iki otomobil alevlerden etkilendi.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN!
 
Terör alarmı verildi
 
Hastane bahçesinde biranda alevler ortaya çıkınca güvenlik görevlileri alarma geçti. Terör saldırısı olduğunu sanan görevliler hızla olay yerine koştu. Görevliler Yangın tüpleriyle alevlere müdahale etti.
 
Bacağı tutuşan Mehmet Engin'in de müdahale sayesinde tamamen yanmaktan kurtuldu. Olay yerine çok sayıda polis geldi. Olay yeri inceleme polisleri ve terör ekipleri çalışma yaptı. Sakarlığıyla hem kendini yakan hem de hastaneyi ayağa kaldıran Mehmet Engin ilk müdahalesinin ardından Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastane'sine kaldırıldı.
 
Olayın kahramanı Mehmet Engin'in amcası Salih Engin yaşananları gazetecilere anlattı. Amca Engin " Aracın benzini bitiyor,babası burada 15 gündür yatıyor.Çocukla beraber buradan çıkış yaptık biz. Benzini bitti heralde 'araba çalışmıyor' dedi bize.Gittikten sonra karakoldan izin kağıdı alarak benzin almaya gidiyor. Geliyor buraya benzini dökerken alev alıyor. Çocuk öbür arabalara gitmesin diye tekme atıyor bidona ve kendi de yanıyor. Şuan Bağcılar Araştırma Hastanesi’ne götüreceğiz yanık ünitesi burada olmadığı için oraya gideceğiz" şeklinde konuştu. 

Ayağından yaralanan Engin'in, ilk müdahalesi yapıldıktan sonra Polise ifade vermesi bekleniyor.  (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com